Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2013 16:05
nemluvte za jízdy s řidičem

Cestující chtěl mluvit s řidičem autobusu. Schytal rány pěstí a skončil ležet na silnici

Zdroj: YouTube.com

Nemluvte za jízdy s řidičem! Tento nápis si můžete přečíst ve většině prostředků hromadné městské dopravy. Cestující v autobusu v USA na to nedbal a pořádně na to doplatil. Řidič se s ním nechtěl vybavovat, zmlátil ho a vyhodil z autobusu.

Troy Fischer řídí autobus v Nebrasce ve státě Lincoln dlouhé čtyři roky. Jeho zaměstnavatel s ním byl spokojený, nikdy s Troyem nebyl žádný problém. Až do osudného dne, kdy vezl pravděpodobně lehce opilého pasažéra, který si prostě chtěl povídat. Informoval portál eXtra.cz.

 

Ale to se zase nechtělo řidiči Troyovi. Pasažér se Troye neustále vyptával, kudy autobus jede. Troye už to ale začalo štvát a pasažérovi prý opakovaně oznámil, ať se ho na nic neptá. Jenže to pasažér neudělal a se svými otázkami pokračoval. A to neměl dělat.

 

 

Troy totiž nakonec pořádně vypěnil, autobus zastavil a na nebohého lehce podroušeného pasažéra se vrhnul. Pěstmi ho zbil tak, že nebohý cestující zůstal bezvládně ležet. Řidiče Troye pak nenapadlo nic jiného, než zbitého muže vyhodit z autobusu na silnici a ujet.

 

Po zveřejnění tohoto záznamu dostal Troy Fischer ze svého zaměstnání výpověď.

tn.cz / hru
Reklama