Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2014 21:41
týrání dětí

Chlapce hledali čtyři roky! Otec ho ukrýval za falešnou stěnou

Zdroj: TV Nova

Muž ukrýval chlapce (13) ve svém domě za falešnou stěnou. Zatímco jeho zoufalá matka po něm pátrala celé čtyři roky. Chlapec byl zavřený u otce od devíti let. Až teď policisté odhalili maskovaný úkryt.

Americká policie nalezla ve státě Georgia třináctiletého chlapce, kterého jeho matka pohřešovala čtyři roky. Hoch byl ukryt za falešnou stěnou domu, který obýval jeho otec se svojí partnerkou. Zmizení chlapce ohlásila v jeho devíti letech matka, která se s ním dnes opět shledala. Otec a další obyvatelé domu jsou ve vazbě a čelí obvinění z omezování svobody a týrání dětí, uvedla agentura Reuters.

 

Chlapec byl pohřešován od návštěvy u svého otce na Floridě v roce 2010. Matka vzápětí nahlásila jeho zmizení, avšak úřady po něm pátraly marně. Policisté z georgijského okresu Clayton až nyní dostali hlášku o jeho zřejmém místě pobytu díky tomu, že se chlapec dostal k telefonu a zavolal matce.

 

 

Napoprvé ho však kvůli nečekanému úkrytu neobjevili a do domu se po naléhání matky vrátili ještě jednou, kdy se jim již podařilo odhalit falešnou stěnu. Podle Reuters není jasné, zda za ní žil stále či jen v době, kdy byl v domě někdo cizí.

 

Chlapec je podle prohlášení policie v dobrém fyzickém stavu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Holčičky se bojí! Jejich matka, která tu mladší zmrzačila, je volná

Uprchlý vězeň Jan Novák: Z gentlemana se změnil v bestii

Šla na běžný zákrok do nemocnice, domů se už nevrátila! Co se stalo?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Silák Giuliano Stroe: Je tohle nejsvalnatější dítě?

Pohlaví dítěte Kate a Williama prozrazeno! Bude to holka, nebo kluk?

TN.cz / ČTK / vem