Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.10. 2013 09:02
Co se to děje?

ŠKOLNÍ MASAKR: Čtrnáctiletý žák popravil tuto krásnou učitelku!

Zavražděná 24letá učitelka
Zdroj: facebook.com
Zavražděná 24letá učitelka Colleen Ritzerová

Co se to děje? Během pouhých 48 hodin zemřeli dva učitelé, které zabili jejich žáci! Tentokrát popravil svou vyučující čtrnáctiletý žák.

Tělo čtyřiadvacetileté zavražděné učitelky našli policisté ve středu v Danversu v americkém státě Massachusetts. O život přišla necelých 48 hodin poté, co při střelbě ve škole v Nevadě zabil dvanáctiletý žák učitele a zranil dva studenty.
 

Colleen Ritzerová, učitelka matematiky na střední škole v Danversu, se v úterý nevrátila domů a nezvedala telefon. Policie krátce po objevení jejího mrtvého těla zadržela i podezřelého; je jím čtrnáctiletý žák, který ve středu před soudem prohlásil, že je nevinen.
 

Soud poslal chlapce do vazby bez možnosti propuštění na kauci. Souzen bude jako dospělý: zákon státu Massachusetts dovoluje soudit čtrnáctileté jako dospělé, pokud je zločinem, který spáchali, vražda.V pondělí dvanáctiletý chlapec ve škole v Nevadě zastřelil učitele matematiky a těžce zranil dva studenty. Pětačtyřicetiletý Michael Landsberry, bývalý příslušník americké námořní pěchoty, který sloužil v Afghánistánu, zemřel, když se snažil chlapci ve střelbě zabránit. Umožnil tím dalším studentům utéct. Střelec pak spáchal sebevraždu.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Přehled NEJDĚSIVĚJŠÍCH VRAŽD Čechů v cizině

Hrůzný osud Anife Vyskočilové: Viděla smrt bratra, byla znásilněna a nucena k potratu!

Video z filmové vraždy Ivety Bartošové: Máme ukázku!

tn.cz / ČTK / hmr
Reklama