Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2013 17:05
odsoudí ji?

Dcera exmajitele SPARTY do vězení nechce! Zabila opilá 4 lidi, ale zkouší triky na soudy

Eva Rezešová s dcerou
Zdroj: Korzar - Judita Čermáková

Milionářská dcerka Eva Rezešová (36) , která opilá způsobila nehodu, při které zemřeli na maďarské dálnici 4 lidé, do vězení nechce. Čtěte, jaké zkouší triky na soudy.

Prominentní dcera bývalého majitele fotbalové SPARTY Eva Rezešová na maďarské dálnici způsobila nehodu, při které zemřeli čtyři lidé. Vzhledem k tomu, že byla opilá, patří za mříže. Tam se jí ale vůbec nechce. A vzhledem k tomu, že má peníze, může si dovolit elitní právníky. A také špinavé triky. Čtěte, co vymyslela.
 

Slovenská média informovala již dříve o tom, že Rezešová má novou strategii. Přizná, že lehce překročila rychlost, ale vinu za nehodu se její právníci budou snažit hodit na řidiče Punta. 
 

Její druhý trik, na který upozornil portál Pluska.sk, je ještě zákeřnější. Rezešová se na poslední chvíli před zahájením soudního procesu rozhodla, že změní právníka. Gábor Tóth, který patří v Maďarsku k právnické špičce, Rezešovou již nezastupuje. Zbohatlici nyní zastupuje Péter Novák.
 

To je pár dnů před zahájím procesu hodně nestandardní krok. Může to znamenat dokonce odročení případu a další pak další a další průtahy.

 

sta TN.cz