Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.4. 2014 13:12
zmizelý boeing777

Děsivá teorie: Letadlo prý opravdu unesli! Pasažér si strčil mobil do zadku a poslal fotku

Pasažér zmizelého malajského letu MH370 údajně uveřejnil na internetu fotku z iPhonu a tvrdí, že boeing unesli neznámí vojáci. Podle údajů z mobilu se letadlo prý nachází na ostrově Diego García u Malediv. Tam je americká vojenská základna.

Je to záhada. Obrovský Boeing 777 s 239 lidmi na palubě 8. března na cestě z Kuala Lumpuru do Pekingu najednou zničehonic zmizel z radarů a od té chvíle se o něm nic neví. Už pomalu měsíce ho celý svět hledá v Indickém oceánu, kam se měl zřítit, jenže zatím se po něm nenašly ani stopy.
 

Všechno také ale může být úplně jinak. Po internetu totiž začala kolovat fotka, kterou měl pořídit jediný Američan na palubě prokletého letadla Phillip Wood. Tento vedoucí skladu firmy IBM si podle svých slov stačil schovat iPhone do řiti a tvrdí, že letadlo bylo uneseno.
 

"Jsem rukojmím neznámých vojáků poté, co naše letadlo unesli (zavázali mi oči). Pracuji pro IBM a podařilo se mi schovat během únosu mobil do řiti. Od ostatních pasažérů mě oddělili, jsem v nějaké cele. Jmenuji se Philllip Wood. Myslím, že mě zdrogovali, nedaří se mi myslet jasně," stálo pod fotkou.

 

 

Ta je sice celá černá, ale z dat u ní je jasné, že byla pořízena 18. března iPhonem 5. Podle novináře Jima Stonea potom souřadnice GPS jasně dokazují, že byla pořízena na ostrově Diego García jižně od Malediv v Indickém oceánu, na kterém se nachází americká vojenská základna.

 

Fotka PHillipa wooda z uneseného letadla
Zdroj: Facebook / Twitter U fotky byly tyto informace. Rozměry: 240 x 320 Výrobce: Apple Model: iPhone 5 Barevný prostor: RGB Barevný profil: sRGB IEC61966-2.1 Ohnisková vzdálenost: 4.12 Alfa kanál: Žádný Červené oko: Žádné F číslo: 2.4 Expoziční program: 2 Expoziční čas: 1/15

 

Teorie, že letadlo přistálo na ostrově Diego García se neobjevuje poprvé. Podle svědků letěl nízko nad Maledivami zmizelý boeing v 6:15 ráno 8. března. Na ostrůvku ho potom schovali v obřím hangáru. Jestli je fotka hoax neboo ne, není zatím jasné.

 

 

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.4. | 12:31 Eva Rakusová
42
to je zase pakárna a měl v řiti i nabíječku?????
4.4. | 19:49 Antonín Dlabola
-5
A nebo je to všechno trošku jinak? Letadlo kdesi v Afghánistánu či v Pákistánu, ...
8.5. | 13:47 haha33
0
Náhlasit nevhodný komentář
alois223- :-))))))) :-))))))
27.1. | 21:32 alois223
6
Náhlasit nevhodný komentář
Je to blbost! iPhone nejde strčit di řiti! Zkoušel jsem to a je to nemožné!
9.4. | 09:55 Jozef Púčik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tá čierna fotka je pravdepodobne podvrh! Pozrel som si hexa editorom obsah a zarazilo ma že neobsahuje tzv. metadáta. V metadátach je vždy čas a dátum vytvorenia fotky, potom ďalšie údaje o type fotoaparatu alebo zariadenia, nastavenie clony a pod. Obrázok je len klasický JPG formát vytvorený ...
8.4. | 14:25 novus
6
Náhlasit nevhodný komentář
POdivej na Zaoralka,ten leze do prddele zapadu a tak proc byse tam nevesel i mobil?
5.4. | 00:07 mimozemstan1
9
Náhlasit nevhodný komentář
antonin blabola :prosim vas doporucil bych vam denne ne vic jak 10 min televizniho vysilani a 5 min internetu ,casteji na prochazky ven ,nejlepe do lesa a zhluboka dychat .Preji brzke zotaveni :)
4.4. | 20:48 vo253
1
Náhlasit nevhodný komentář
..na melma se dnes ani zítra nedostanete. Melm to letěl na ostrov Diego García u Malediv osobně prověřit. V neděli bude jasno..
4.4. | 19:49 Antonín Dlabola
-5
Náhlasit nevhodný komentář
A nebo je to všechno trošku jinak? Letadlo kdesi v Afghánistánu či v Pákistánu, naplněno konvenční trhavinou, čeká už jenom na svého pilota s kursem na konkrétní výškovou budovu v konkrétní zemi a tahle maškaráda má jenom zmást vyšetřovatele a odvést pozornost někam jinam.
4.4. | 18:57 maxfox
1
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem pořád říkal,že v tom má prsty Jean-Luc Picard .
4.4. | 18:50 Miloslav Havloun
10
Náhlasit nevhodný komentář
Není divu. Když to měl kde to měl tak nafotil prd.
4.4. | 18:22 kimy69
7
Náhlasit nevhodný komentář
Dneska se melmovi asi nikdo nedovolá....