Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.4. 2014 13:12
zmizelý boeing777

Děsivá teorie: Letadlo prý opravdu unesli! Pasažér si strčil mobil do zadku a poslal fotku

Pasažér zmizelého malajského letu MH370 údajně uveřejnil na internetu fotku z iPhonu a tvrdí, že boeing unesli neznámí vojáci. Podle údajů z mobilu se letadlo prý nachází na ostrově Diego García u Malediv. Tam je americká vojenská základna.

Je to záhada. Obrovský Boeing 777 s 239 lidmi na palubě 8. března na cestě z Kuala Lumpuru do Pekingu najednou zničehonic zmizel z radarů a od té chvíle se o něm nic neví. Už pomalu měsíce ho celý svět hledá v Indickém oceánu, kam se měl zřítit, jenže zatím se po něm nenašly ani stopy.
 

Reklama

Všechno také ale může být úplně jinak. Po internetu totiž začala kolovat fotka, kterou měl pořídit jediný Američan na palubě prokletého letadla Phillip Wood. Tento vedoucí skladu firmy IBM si podle svých slov stačil schovat iPhone do řiti a tvrdí, že letadlo bylo uneseno.
 

"Jsem rukojmím neznámých vojáků poté, co naše letadlo unesli (zavázali mi oči). Pracuji pro IBM a podařilo se mi schovat během únosu mobil do řiti. Od ostatních pasažérů mě oddělili, jsem v nějaké cele. Jmenuji se Philllip Wood. Myslím, že mě zdrogovali, nedaří se mi myslet jasně," stálo pod fotkou.

 

 

Ta je sice celá černá, ale z dat u ní je jasné, že byla pořízena 18. března iPhonem 5. Podle novináře Jima Stonea potom souřadnice GPS jasně dokazují, že byla pořízena na ostrově Diego García jižně od Malediv v Indickém oceánu, na kterém se nachází americká vojenská základna.

 

Fotka PHillipa wooda z uneseného letadla
Zdroj: Facebook / Twitter U fotky byly tyto informace. Rozměry: 240 x 320 Výrobce: Apple Model: iPhone 5 Barevný prostor: RGB Barevný profil: sRGB IEC61966-2.1 Ohnisková vzdálenost: 4.12 Alfa kanál: Žádný Červené oko: Žádné F číslo: 2.4 Expoziční program: 2 Expoziční čas: 1/15

 

Teorie, že letadlo přistálo na ostrově Diego García se neobjevuje poprvé. Podle svědků letěl nízko nad Maledivami zmizelý boeing v 6:15 ráno 8. března. Na ostrůvku ho potom schovali v obřím hangáru. Jestli je fotka hoax neboo ne, není zatím jasné.

 

 

hel TN.cz
Reklama