Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 3. 2012

Dívce zemřela kočka, poprosila přítele, aby ji zabil a on to udělal!

Dvacetiletý David zavraždil svou přítelkyni Moniku v jejím bytě. Hájí se tím, že dívka si smrt přála. Nechtěla žít poté, co jí zemřela kočka.

 

Mladík s drogovou minulostí chtěl prý jen vyhovět přání své přítelkyně, které chcípl kocour. "Ona měla svého kocoura ráda nadevše a strašně chtěla jít za ním. A už asi šestkrát mě o to požádala, abych ji za ním poslal. A pak mi prostě jednoho dne po spánku přepnulo a já jsem ji za ním poslal, "popsal otřesný čin David.

Pak chtěl spáchat sebevraždu. "Je mi to tak moc líto. Já jsem ji miloval, ale ona milovala ještě více toho kocoura. Já nedokážu bez ní žít, já chci už jen zemřít, "uzavřel mladík pro portál tvnoviny.sk.

Mladík měl zabít 30letou Moniku minimálně 16 bodnými ranami. Žena ležela bez známek života na posteli v ložnici a na hlavě měla igelit. David si údajně následně podřezal žíly a bodl se i do krku. Ležel ve vaně, kde ho našli policisté.

ČTĚTE TAKÉ:
Na Liberecku zavraždili taxikáře. Našli ho v kufru jeho auta

Podle sousedů měla Monika zdravotní problémy a byla již několik dní bez práce.
 

Soudce útočníka poslal do vazby, aby nepokračoval v trestné činnosti. Kromě toho se má podrobit znaleckému zkoumání duševního stavu.

TN.cz