Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.12. 2014 09:51
Rodinná tragédie

Domácí násilí skončilo vraždou 8 lidí! Mezi obětmi jsou i 2 děti

Pohřební služba
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Případy domácího násilí jsou vždy velmi smutné. Nyní ale jeden skončil opravdu tragicky. Hromadnou vraždou osmi lidí. Vrah pak sám spáchal sebevraždu.

Celkem devět mrtvých lidí včetně dvou dětí objevila policie na třech místech západokanadského města Edmonton. Podle policistů se patrně osm z nich stalo obětí masové vraždy, devátým je pak předpokládaný pachatel, který spáchal sebevraždu. Podle vyšetřovatelů jde o výsledek domácího násilí, uvedla agentura AP.

 

Jako první nalezla policie mrtvolu ženy v bytě v jižní části Edmontonu, kam dorazila policejní hlídka v pondělí poté, co sousedé nahlásili ozývající se střelbu. Na severozápadě města o několik hodin později policisté objevili těla dívky, chlapce, tří žen a dvou mužů, které mají s první obětí spojtost.

 

 

Tělo domnělého pachatele pak policie našla v úterý v restauraci v části Edmontonu zvané Fort Saskatchewan a jeho smrt vyšetřuje jako sebevraždu. "Tyto události zřejmě nemají spojitost s organizovaným zločinem, spíše jde o tragické činy domácího násilí," řekl novinářům místní policejní šéf Rod Knecht.

pet tn.cz / ČTK