Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2013 10:48
panika v autobuse

Dramatické video: Řidič autobusu zkolaboval za volantem. Podívejte se, co se pak stalo!

Zdroj: Enex

Dvě ženy se staly přes noc polskými hrdinkami poté, co svou duchapřítomností zachránily život dvaceti lidem. Řidič autobusu zkolaboval a ženy se ujaly řízení.

Cestující v polské Pomeranii se ve čtvrtek podruhé narodili. Řidič upadl do bezvědomí a sesunul se pod sedadlo. Autobus s dvaceti pasažéry se v tu chvíli nekontrolovaně řítil po silnici a začal narážet do aut a značek. Kdo ví, jak by to dopadlo, nebýt dvou pohotových žen.

 

Vrhly se na volant a pokoušely se dostat autobus zpět pod kontrolu. Nemohly šlápnout na brzdu, protože na pedálech ležel řidič. Na pomoc přispěchal ještě mladý muž a společně zvládli autobus řídit 500 metrů. Poté se řidič zázrakem probudil a šlápl na brzdu.

 

Děsivá jízda nakonec dopadla docela dobře – do nemocnice byl převezen pouze řidič autobus a protijedoucího auta, se kterým se srazil. Řidič autobusu je navíc už doma.

 

 

"Za všechno vděčíme té první dámě, která si nepřeje, abychom prozradili její jméno. Díky jejímu instinktu a pohotové reakci tu dnes stojím a mluvím s vámi," řekla cestující Gabriela Donke-Banach, která jí pak přispěchala na pomoc.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podívejte se na šílené řidiče v Indii

 

"Reagovala jako první, já jsem za ní pak přiběhla. Bylo to šílené, nevím, jak dlouho bychom takhle vydrželi jet. Nějaká žena křičela, ať nám jde někdo pomoct a potom přišel jeden mladík. To je poslední věc, kterou si pamatuji."
 

tn.cz / anš
Reklama