Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 1. 2014
Konec lásky

Francie bez první dámy! Nevěrný prezident konečně přiznal krach vztahu

Hollande má prý milenku
Zdroj: isifa.com

Francouzský prezident François Hollande dnes agentuře AFP řekl, že se rozešel se svou partnerkou Valérií Trierweilerovou. Bulvár před dvěma týdny přišel s informací, že Hollande má milostný vztah s herečkou Julií Gayetovou, což prezident nepotvrdil ani nepopřel. Připustil pouze, že jeho vztah s Trierweilerovou prochází složitým obdobím.

"Skončil jsem společný život, který jsem sdílel s Valérií Trierweilerovou," sdělil AFP Hollande. Zpráva o tom, že se chystá oznámit rozchod s partnerkou, se dnes šířila francouzskými médii. Prezidentský palác to ale ještě kolem poledne odmítal jako fámu.

 

Osmačtyřicetiletá novinářka Trierweilerová je Hollandeovou partnerkou od roku 2006, provdaná ale za 59letého prezidenta není. Po odhalení Hollandeovy údajné nevěry, o níž napsal časopis Closer, se zhroutila a strávila osm dní v nemocnici. V neděli má odletět do Indie, aby podpořila humanitární iniciativu nevládní organizace Akce proti hladu.

 

Hollande má prý milenku
Zdroj: isifa.com

 

Zprávy o aféře s 41letou Gayetovou prezident Hollande doposud nepotvrdil ani nevyvrátil. K záležitosti se nevyjádřila ani jeho partnerka.

 

Mlčení vyvolalo spekulace, zda Trierweilerová bude nadále zaujímat neoficiální postavení první dámy Francie a zda bude doprovázet prezidenta při státních návštěvách. Na tiskové konferenci v půli ledna Hollande prohlásil, že situaci vyjasní před svou cestou do USA, která je plánovaná na 11. února.

tn.cz / ČTK
Reklama