Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.11. 2011 21:11

Žačku (†13) brutálně znásilnil a zavraždil mladý vyvrhel!

Zdroj: TV Nova

Třináctiletou Agnes extrémně brutálním způsobem znásilnil a zavraždil mladík (17), kterého přijali na školu, přestože už jednou znásilnil kamarádku. Francouzská veřejnost je pobouřena a případ na mimořádném zasedání řešila i vláda, uvádí server novinky.cz

Třináctiletou školačku Agnes Marinovou vylákal sedmnáctiletý vyvrhel do lesa nedaleko školy, kde ji obzvlášť příšerným způsobem znásilnil a zavraždil a následně její tělo spálil.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Teenager (14) znásilnil britskou důchodkyni (70)!
 

Veřejnost je rozhořčena a zdrcení rodiče nebohé dívky tvrdí, že dcera mohla žít, nebýt neuvěřitelné nedbalosti školy.

 

Francie
Zdroj: YouTube.com

 

Na tu byl přijat, přestože několik jiných škol ho odmítlo, protože byl loni stíhán za znásilnění své kamarádky. Ve škole v Chambon-sur-Lignon ale usoudili, že mladík po propuštění z vazby pro své okolí už nepředstavuje nebezpečí.
 

Ředitel ústavu se brání, že neměli o chlapci dost informací, jen věděli, že je "problémový“. Podle některých právníků škola skutečně ani nemohla mít k dispozici všechny informace, protože ještě nebylo uzavřeno vyšetřování.
 

Událostmi se  kvůli pobouřené veřejnosti na pondělním mimořádném zasedání zabývala i vláda a ministr spravedlnosti hodlá celou záležitost prověřit. Premiér François Fillon se potom vyjádřil, že "problémoví“ mladiství tohoto kalibru by měli být umisťováni do zabezpečených vzdělávacích zařízení

 

hel TN.cz