Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2011 07:46

CESTOVALA S MRTVÝM PŘÍTELEM! Udusil se jídlem v letadle...

Strašnou tragédii zažila sedmadvacetiletá Vanessa Preechakulová během letu ze Singapuru do Aucklandu. V letadle se udusil její přítel jídlem a ona musela devět hodin sedět vedle jeho bezvládného těla, píše deník Blesk.

"Začal se dusit jen chvilku poté, co jsme se drželi za ruce a líbali. Teď se nemůžu zbavit úděsných pocitů. Asi nejvíc si kladu otázku, proč se tohle muselo stát zrovna mně," zoufala mladá architektka Vanessa.

 

Se svým přítelem Robertem (30) cestovala na oslavu 50. narozenin jeho rodičů. Krátce po odletu ze Singapuru si pár dopřál na palubě letadla jídlo, což se Robertovi stalo osudným.

 

Robert právě dojedl své hovězí a sledoval film, když si jeho přítelkyně všimla jeho podivného škubání. "Myslela jsem si, že se nějak výrazně směje. Potom jsem se obrátila na jeho obličej a zjistila, že obrací oči v sloup a modrají mu rty," popisuje hrůzné okamžiky Vanessa.

 

Zachránit Robertovi život srdeční masáží se nepodařilo ani lékaři, který byl na palubě letadla.

 

Mrtvé tělo posádka letadla přesunula a překryla dekou. Vanessa ale odmítla tělo svého přítele opustit a tak vedle něj seděla celých devět hodin až do přistání na Novém Zélandu. "Musela jsem se s tím vyrovnat. Jiná šance nebyla," řekla dívka.

TN.cz