Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 8. 2013
trest pro zvrhlíky

Horor na dovolené: Mladíci znásilnili studentku před očima jejího přítele

Znásiilnění. Ilustrační foto
Zdroj: Mediafax
Znásiilnění. Ilustrační foto

Soud v brazilském Riu de Janeiro poslal na 49 let a tři měsíce do vězení dvojici mužů, kteří v březnu znásilnili americkou studentku před očima jejího francouzského přítele. Třetí muž usvědčený z účasti na znásilnění dostal 21 let, informovala agentura AP. Muži Američanku znásilnili, když nastoupila s přítelem do minibusu veřejné dopravy v turistické čtvrti Copacabana.

Jednadvacetiletého Walace Silvu a o rok mladšího Jonathana Froudakise de Souzu uznal soud vinnými ze znásilnění, loupeže a vydírání.

 

Jednadvacetiletá dívka a její třiadvacetiletý přítel nastoupili do minibusu poblíž známé pláže Copacabana. Dva muži, kteří typickým dopravním prostředkem brazilského velkoměsta rovněž cestovali, nařídili ostatním pasažérům, aby vystoupili. Oba cizince svázali, mladíka zbili kovovou tyčí a dívku opakovaně znásilnili. Na tom se podílel i řidič minibusu.

 

 

Šest hodin trvající únos mladého páru, který násilníci přinutili také vybrat peníze z kreditních karet a zaplatit za nákupy, vyvolal v Brazílii volání po větší bezpečnosti v souvislosti s nadcházejícími událostmi celosvětového významu, na něž přijedou miliony turistů. Rio v příštím roce hostí mistrovství světa ve fotbale, o dva roky později pak olympiádu.

 

V reakci na incident zakázalo vedení města v některých oblastech provoz minibusů a nařídilo další opatření ke zvýšení bezpečnosti cestujících.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Přehled NEJDĚSIVĚJŠÍCH VRAŽD Čechů v cizině

Nová čarodějka ze Salemu? Tato velmi obézní žena znásilnila 20 malých chlapců! Jednomu bylo 11 let

Syn Dennise Hoppera zdrogoval a znásilnil dívku!

tn.cz / ČTK