Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2013 16:20
galerie Brutální vražda

Horor pro malou školačku: Před odchodem do školy našla svoji maminku mrtvou!

Zavražděná maminka školačky - 2
Zdroj: facebook.com
Takto se Kirsty v úterý chlubila na facebooku svoji dcerkou, která šla poprvé do školy, o den později Kirsty někdo zavraždil. Hlavním podezřelým je její přítel

Radost z prvňáčka si hrdá maminka užila jen několik hodin. Den poté, co svoji dceru poprvé dovedla do školy, ji totiž pravděpodobně zavraždil její přítel. Mrtvou maminku pak našla její dcera.

Ještě v úterý se třiadvacetiletá Kirsty Humphreyová na sociální síti chlubila svoji dcerkou, která ten den poprvé vyrazila do školy. Radosti si ale dlouho neužila, ve středu ráno ji totiž našla její dcerka mrtvou. Už jí nepomohli ani přivolaní záchranáři.
 

Policisté několik hodin po tragédii zadržela podezřelého, Kirstynina partnera čtyřiadvacetiletého Marka Paula Czaplu. "Ještě v úterý odpoledne jsem je viděl společně se smát, Mark s holčičkou dokonce žertoval," popsala britskému deníku Daily Mail jedna ze sousedek.
 

Rodina, přátelé i sousedé jsou v šoku. Obrovskou tragédii nedokážou pochopit, Kirsty totiž podle nich byla velmi milá a hodná, byla i ukázková matka.
 


"Byla to báječná žena a skvělá máma. Je to ještě více smutnější, když vzala pětiletou dceru v úterý poprvé do školy," řekla Daily Mailu se slzami v očích Joanne Moorová, která bydlela přes ulici naproti Kirsty.

 

Podezřelého Marka Paula Czaplu zatkli policisté jen 3,5 hodiny po tragédii. "Čtyřiadvacetiletý muž z Colchesteru je v současné době ve vazbě. Byl zadržen pro podezření z vraždy," oznámila policie z hrabství Essex, kde se vše odehrálo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ztratilo se vám dítě a doufáte, že mu lidé pomohou? Podívejte se, jak dopadl experiment!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželství jako z hororu! Bil mě a ponižoval!

Hlasuj: Nejlepší a nejstrašidelnější horory

tn.cz / hmr
Reklama