Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2014 12:35
smrt v činžáku

Strašlivá tragédie: Olze (20) utrhl hlavu výtah před malým synem (2)!

Olga Tilinina
Zdroj: facebook.com
Témata:

Tahle událost je jako z hororu! Během strašné nehody utrhl výtah hlavu mladé matce poté, co uvízla v jeho dveřích. Tragédii přihlížel její dvouletý syn. Toho ještě stačila zachránit. Čtěte, co přesně se stalo.

Dvacetiletá Olga Tilininová, bývalá královna krásy, žila v bytovém domě v Moskvě. Když se 6. února vracela z procházky se svým dvouletým synem Maximem, stala se obětí strašné nehody.

 

V přízemí bytového domu vcházela do výtahu a najednou se rychle zabouchly dveře. Syna stačila odstrčit ven. Žena ale zůstala zaklíněna ve dveřích, výtah se rozjel a začal stoupat do druhého patra. Utrhl jí hlavu. Chlapeček hororové události přihlížel. Zdroj televizní stanice NTV řekl: "Její hlava byla nalezena v přízemí, zatímco zbytek těla zůstal mezi podlažími."

 

"Já prostě nemůžu pochopit, jak se to mohlo stát," řekl manžel Olgy čtyřiadvacetiletý Dmitrij. Nedlouho před nehodou použil stejný výtah s jejich druhým, ročním synem Egorem. Na problémy s tímto výtahem už si delší dobu stěžovali i sousedé mladého páru a chtěli, aby byl nahrazen novým.

 

 

Podobný případ, že výtah usmrtil člověka, se stal v roce 2011 na pražském Žižkově. Torzo mužského těla bez hlavy našli obyvatelé jednoho z tamních činžáků. Muž zřejmě prostrčil hlavu rozbitým okénkem ve dveřích výtahové šachty, v ten okamžik se rozjela zdviž a rozdrtila mu hlavu. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt těhotné ženy v Praze: Je sex v těhotenství nebezpečný?

Smrt andílka: Muž ubil vlastního syna!

pet, hel TN.cz

Diskuze

18.2. | 16:31 romantaszek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jak si tak tento článek čtu ... je mi na blití z pana "reportéra" nejen že zprávu podal takovým to stylem .... ale především "zapoměl" uvést některé další podrobnosti, jakozžto výtahář znám tyto technologie a je technicky emožné aby se výtah rozjel, když má ...
16.2. | 05:40 slivovicka
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bohužel tímhle stylem jsou napsané zprávy o této události ve všech světových médiích. Hnus. :(
15.2. | 20:46 Anicka Krásková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Smutné, konečně mladá maminka (maminky kolem 40, to je děs) a je mrtvá.
15.2. | 08:10 sany1
11
Náhlasit nevhodný komentář
stupidní reportér asi ještě u toho článku masturbuje ten pič.us to musí napsat hororově přeju ti aby ti něco utrhlo šulina !!!