Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2014 12:35
smrt v činžáku

Strašlivá tragédie: Olze (20) utrhl hlavu výtah před malým synem (2)!

Olga Tilinina
Zdroj: facebook.com
Témata:

Tahle událost je jako z hororu! Během strašné nehody utrhl výtah hlavu mladé matce poté, co uvízla v jeho dveřích. Tragédii přihlížel její dvouletý syn. Toho ještě stačila zachránit. Čtěte, co přesně se stalo.

Dvacetiletá Olga Tilininová, bývalá královna krásy, žila v bytovém domě v Moskvě. Když se 6. února vracela z procházky se svým dvouletým synem Maximem, stala se obětí strašné nehody.

 

V přízemí bytového domu vcházela do výtahu a najednou se rychle zabouchly dveře. Syna stačila odstrčit ven. Žena ale zůstala zaklíněna ve dveřích, výtah se rozjel a začal stoupat do druhého patra. Utrhl jí hlavu. Chlapeček hororové události přihlížel. Zdroj televizní stanice NTV řekl: "Její hlava byla nalezena v přízemí, zatímco zbytek těla zůstal mezi podlažími."

 

"Já prostě nemůžu pochopit, jak se to mohlo stát," řekl manžel Olgy čtyřiadvacetiletý Dmitrij. Nedlouho před nehodou použil stejný výtah s jejich druhým, ročním synem Egorem. Na problémy s tímto výtahem už si delší dobu stěžovali i sousedé mladého páru a chtěli, aby byl nahrazen novým.

 

 

Podobný případ, že výtah usmrtil člověka, se stal v roce 2011 na pražském Žižkově. Torzo mužského těla bez hlavy našli obyvatelé jednoho z tamních činžáků. Muž zřejmě prostrčil hlavu rozbitým okénkem ve dveřích výtahové šachty, v ten okamžik se rozjela zdviž a rozdrtila mu hlavu. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt těhotné ženy v Praze: Je sex v těhotenství nebezpečný?

Smrt andílka: Muž ubil vlastního syna!

pet, hel TN.cz