Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2013 11:30
chtěla ho zabít?

HOROROVÉ VIDEO! Matka (22) spláchla dítě a tajně se dívala, jak ho vysekávají z potrubí

Zdroj: APTN

Matka tajila těhotenství, miminko porodila do záchodu a spláchla ho. Dítě plakalo v potrubí, uslyšeli ho sousedi a hasiči ho živé vysekali ven. Nyní se ukázalo, že matka se na celé drama tajně dívala. Policii tvrdí, že šlo o nehodu.

Čínské hasiče na východě země v sobotu přivolali k neuvěřitelnému případu. Obyvatelé čtyřpatrového domu ve městě Jinhua je zalarmovali s tím, že z keramického odpadního potrubí o průměru pouhých 10 centimetrů slyší dětský pláč.
 

Hasiči se k potrubí probourali a skutečně se jim z něj podařilo vyprostit novorozeného chlapečka, který jako zázrakem přežil. Do nemocnice byl převezen v kritickém stavu, podle lékařů ale bude v pořádku.
 

Dvaadvacetiletá matka dramatické záchraně tajně přihlížela, a když se jí policisté přímo zeptali, připustila, že je dítě její. Když prohledali její byt, našli v něm schované hračky a zakrvácený toaletní papír.

 

 

Podle CNN mladá žena svého činu hluboce lituje, prý se jednalo o bleskový porod a chlapeček v záchodě skončil omylem. Spláchla ho prý proto, že ho chtěla omýt od krve, a on jí uplaval. Policie však případ nadále vyšetřuje jako pokus o vraždu.
 

Hororové video obletělo celý svět a vyvolalo obrovskou vlnu pobouření i soucitu. Hasiči, kteří chlapečka zachránili, mu přinesli do nemocnice oblečení a hračky. Další lidé posílají kojenecké výživy, plenky a podobně.
 

hel TN.cz