Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2014
Dramatické video

HRDINA: Riskoval vlastní život, aby vytáhl řidiče z HOŘÍCÍHO auta!

Zdroj: Enex

Když muž tankoval na čerpací stanici, do stojanu vedle něj vjelo v plné rychlosti auto. Muž riskoval pro záchranu řidiče vlastní život. Záběry z bezpečnostní kamery vyrážejí dech.

Nehoda se stala na čerpací stanici na předměstí New Yorku. Auto v plné rychlosti narazilo do stojanu a vše kolem začalo hořet.


John Vescio, který tankoval vedle, okamžitě po nárazu utekl do bezpečí. Když uviděl, že řidič z auta nevychází, rozběhl se zpátky a nehybného řidiče z nabouraného vozu odtáhl do bezpečí. Zachránil ho jen pár vteřin předtím, než místo zachvátily obrovské plameny.


Hrdina má krizové situace v malíčku. Je totiž policista. I když v době nehody nebyl ve službě, muži svým hrdinským činem zachránil život. Čerpací stanice, včetně několika aut shořela.Devětašedesátiletý řidič, který nehodu způsobil je diabetik a podle policie měl hypoglykemický záchvat a proto ztratil kontrolu nad vozidlem. Teď už je muž v pořádku a nemůže se dočkat, až policistovi poděkuje za svůj život. John je příkladný policista, který bere heslo "pomáhat a chránit" opravdu vážně.
 

vem TN.cz