Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.3. 2012 21:21

Čtení plné slz. Otci mrtvé Emmy teď přišla zpráva dcery z hor

Zdrcení rodiče malé Emmy dlouho hledali sílu přečíst si úterní e-mail od své dcery. Psala v něm, jaký si užila báječný den. Byl její poslední. Spolu s nejlepšími kamarádkami si vybraly sedadla v přední části autobusu.

Jedenáctiletá Emma Molemansová a její tři nejlepší kamarádky Emily (†11), Eline (†11) a Emme (†11) z belgického Lommelu všechno dělaly společně. Společně bohužel také zemřely. Všechny čtyři holčičky jsou jedněmi z dvaadvaceti obětí úterní apokalyptické nehody autobusu ve Švýcarsku, uvedl server blick.ch.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zraněné děti z tragické havárie ve Švýcarsku se vrátily do Belgie
 

Emmy tatínek, elektrotechnik Johan Molemans (50), zůstal doma se dvěma syny, zatímco její maminka se vydala z Belgie do Švýcarska. Tehdy ještě doufali. Marně. Jejich malá dcera se z lyžařského zájezdu vrátí v rakvi.
 

Zlomeně si přečetli její poslední e-mail: "Ahoj všichni doma! Byli jsme lyžovat. Můj instruktor je tak roztomilý! Také jsme byli na túře. A jezdili jsme z kopce na igelitových pytlích. Večer jsme společně zpívali písničky. Je tu tak krásně! Ale strašně mi chybíte," stálo v něm.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

 

Její zdrcený otec uvedl: "Když jsem ten e-mail četl tekly mi slzy. Je hezké vědět, že si poslední den života tak užila. Pořád ale doufám, že někdo zavolá a řekne, že to byl všecho hrozný omyl. Že naše holčička žije.“

 

hel TN.cz
Reklama