Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.9. 2012 12:26
Ďábelská vražda

Jednooký vrah vyhodil do vzduchu dvě mladé policistky (†23 a †32)

Vrah, který zabil dvě policistky
Zdroj: TN.cz

Muž (29) podezřelý z dvojité vraždy vlákal do pasti dvě neozbrojené policistky a popravil je jako ovce. Začal po nich střílet a ještě po nich hodil granát. Byly na místě mrtvé.

Celou Británií od června hledaný zabiják, jednooký Dale Cregan (29), si ze záhadných důvodů vymyslel vloupání a oznámil ho na policii. O půl hodiny později byly dvě mladé příslušnice Fiona Boneová (32) a Nicola Hudgesová (23) mrtvé.
 

Když se totiž dostavily k údajně vykrádanému domu v Manchesteru, vrah už na ně číhal. Nejprve po nich střílel a potom je dorazil granátem. Fiona, která měla krátce před svatbou, zemřela na místě, Nicola svým mnohačetným zraněním podlehla v nemocnici.
 

"Tohle je jeden z nejtemnějších dnů v historii manchesterské policie. Ztratili jsme dvě báječné kolegyně,“ uvedl šéf krajské policie Peter Fahy. A britská veřejnost se bouří a volá po tom, aby strážci zákona chodili oízbrojení.

 

16

Smrt policistek

Zdroj: isifa.com

Smrt policistek - 1

Tady vrah zastřelil dvě policistky

Hodnocení:


 
 

Cregan je podezřelý z vraždy Marka Shorta a jeho otce Davida, v červnu ale uprchl, když byl propuštěn na kauci. Od té doby ho hledala celá Británie. Poté, co chladnokrevně zavraždil dvě policistky, se policii vzdal. Co ho k šílenému činu vedlo, není zatím jasné.

hel TN.cz