Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 9. 2012
Zrůdní rodiče

Šokující podrobnosti z bytu hrůzy: Lucku (†5) brutálně utýral otčím

Rodiče utýrané Lucinky
Zdroj: tvnoviny.sk
To jsou oni: rodiče Lucinky, kterou měli tři roky mrtvou v bytě

Případ malé Lucky, jejíž mrtvolku měli rodiče doma tři roky, má další hrůzné pokračování. Ukázalo se, že ji utýral otčím a potom ji zabarikádoval v pokoji. Matka přihlížela.

Bratislavští policisté v pondělí večer vtrhli do bytu v Ružinově. Bydlel v něm bývalý vězeň Juraj H. (32) s manželkou Alexandrou H.(42) a tříletou dcerkou Sašou. V jednom pokoji však čekal policisty hrůzostrašný pohled.
 

Na posteli v něm ležela mrtvolka pětileté Lucie. Podle předběžného ohledání přivolaného lékaře ležela na posteli neuvěřitelné 3 roky.
 

Policie zadržela otčíma děvčátka i její matku, která je v sedmém měsíci těhotenství. Muže kriminalisté obvinili ze zločinu týrání blízké a svěřené osoby s následkem smrti. Než soudce rozhodne o vazbě, obviněný zůstane v cele, uvedl server tvnoviny.sk.
 

Na základě dosavadních zjištění je zřejmé, že muž týral svou manželku i nevlastní dceru. Přičemž dceru často bil před očima matky. Obě z něj měly panický strach. Ženu opakovaně bil, kopal do ní, vyhrožoval jí zabitím, zamykal ji v bytě a bránil jí telefonovat.

 

 

V roce 2009 ji hospitalizovali v nemocnici. Když se vrátila domů, Lucinka měla po celém těle modřiny, zaschlou krev na vnitřní straně rtů, otoky na obličeji i vytrhané vlásky. Krátce poté se matka jednou vrátila domů a našla dceru mrtvou.


Manžel jí zakázal zavolat policii, pokoj, kde leželo Luccčino bezvládné tělo zamknul a zatarasil skříní. Žena o dceřině smrti nesměla s nikým mluvit a neuvěřitelné tři roky všem lhala, že je Lucinka u babičky.

 

Případ na Slovensku vyvolal spoustu otazníků, protože se zdá nepochopitelné, jak je možné, že holčička nechyběla lékařům ani úřadům. Nikdo například nezjistil, že už měla dva roky chodit do školy. Muži za odporný zločin hrozí 7 až 15 let

 

Podívejte se na reportáž televize Markíza:


hel TN.cz