Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.6. 2013 18:05
video TO JE HNUS

Máte rádi pizzu s donáškou? Pak se na tohle video URČITĚ NEDÍVEJTE!

Poslíček si dává pizzu ve výtahu
Zdroj: reprofoto youtube.com

Z tohoto videa se vám možná neudělá dobře. Bylo natočeno bezpečnostní kamerou v jednom výtahu v ruském Petrohradu a zachycuje poslíčka s pizzou. Co se ve výtahu děje? To snad raději ani nechtějte vědět.

Pokud máte rádi pizzu a často využíváte donáškovou službu až domů, tak vážně zvažte, jestli budete následující řádky opravdu číst. Možná si po jejich přečetní pizzu domů už nikdy neobjednáte. V ruském Petrohradě se totiž podařilo natočit video, které odhaluje, co také může poslíček s vaší pizzou před doručením udělat. Na případ upozornil portál tvnoviny.sk.

 

 

Mladík zachycený na videu zcela bez ostychu otvírá krabici s pizzou určenou zákazníkovi a neumytýma rukama vybírá přímo z pizzy kousky jídla, které jí. Poté prsty "zametá důkazy" na pizze tak, že místa, kde si posloužil nějakou tou dobrůtkou, zahlazuje, aby zákazník nic nepoznal.

 

Když se nasytí a uklidí po sobě důkazy, pizzu zavře, vrátí ji do termotašky a vyráží z výtahu za nicnetušícím hladovým zákazníkem, který nemá skoro žádnou šanci zjistit, co vlastně kupuje. Dobrou chuť...!

Útěchou by pro milovníky pizzy mohl být snad jen fakt, že poslíček už je bez práce a další pizzu, na které si bude chtít pochutnat, si už bude muset koupit sám pro sebe.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Plíseň byla v pivech! Ve 33 různých značkách!

tn.cz / hru
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?