Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 11. 2012
Neotřesitelná víra

Matka nutila děti krmit mrtvého otce, doufala v jeho zmrtvýchvstání

Mrtvola
Zdroj: isifa.com
(ilustrační foto)

Tři roky žila ruská rodina s mrtvolou otce. Jeho manželka totiž věřila, že vstane z mrtvých. Nutila dokonce děti, aby svého otce krmily.

Kněz anglikánské církve zemřel už v srpnu 2009 po dlouhé nemoci. Jeho manželka mu však nevystrojila pohřeb, ona uvěřila, ve zmrtvýchvstání a dál o manžela bezvládně ležícího v posteli pečovala, napsal web 20min.ch. Mrtvolný zápach linoucí se z domu v ruské vesnici Semibratovo u Jaroslavle děti maskovaly vonnými spreji.


Víra manželky, že muž znovu ožije, byla tak neotřesitelná, že nutila i pět dětí, aby mrtvému tatínkovi denně podávaly polévku a mluvily na něj. Aby matku nezneklidnily, říkaly jí, že otec jí a mluví na ně, ačkoliv věděly, že je mrtvý. Ona sama nikdy do pokoje mrtvého nevešla, nechtěla narušit zmrtvýchvstání.


Celá hrůza vyšla najevo až když se rodina přestěhovala do jiného města. Dvě dcery se rozhodly mrtvoly otce zbavit. Zabalily ho do plastového pytle a vyhodily do křoví. Přitom však vypadla hlava a pravá ruka. Tyto části hodily dívky do popelnice.Strašlivý nález malou vesnici šokoval Policie okamžitě začala vyšetřovat vraždu, ale po výpovědi dětí vyšetřování zastavila. Všechny děti vyšetřil psycholog a jsou v pořádku. Jejich matku však prohlásily úřady za psychicky labilní.
 

TN.cz