Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.8. 2012 11:47
Rodinný masakr

Manželku (†34) a vlastní syny (†4 a †7) ubodal otec. Pak shořel v autě

Američtí kriminalisté vyšetřují hrůzný čin. Otec dvou dětí pravděpodobně vyvraždil celou svou rodinu. Potom sjel ze silnice a čelním nárazem se zabil také. Při divoké jízdě ještě stihl zabít motorkáře.

Když policisté přišli oznámit Lindě Van Der Lindenové (†34) smrt jejího muže, spatřili čirou hrůzu. Žena a její synové Matthew (†4) a Julien (†7) leželi pobodáni na posteli. Policisté podezírají z vraždy otce rodiny Michaela Van Der Linden (38), který trpěl hlubokými depresemi.


Policisté navštívili rodinný dům v zámožné čtvrti v Detroitu a našli tam pootevřené dveře, nikdo jim ale neodpovídal. Vstoupili dovnitř, kde našli vyvražděnou rodinu.


Dva synové a jejich matka, byli pobodáni na hrudi. Vyšetřovatel John Sullivan uvádí, že s největší pravděpodobností muž pobodal svou rodinu, a poté spáchal podle serveru dailymail.com sebevraždu.

 

Sullivan dodává že nůž, kterým byl čin spáchán, se v mužově autě nenašel. Auto bylo kompletně vyhořelé a důkaz zničený. "Nebyl zde žádný náznak loupeže nebo násilného vniknutí do domu,“ uvedla policie.


Celá věc je o to horší, že běsnění nepřežil i motorkář, kterého Linden při své zběsilé jízdě naboural.

 

dum TN.cz