Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.6. 2012 09:39
brutální matka

Miluju ji týrat, napsala otci své desetiměsíční holčičky

Kellie Park
Zdroj: Facebook official
Kellie Parková se vyžívala v mučení vlastní dcery

Matka (20) trápila malou dceru, útoky si natáčela na video a spolu s nechutnými smskami, ve kterých psala, že holčičce rozmlátí obličej, je posílala jejímu otci. Ten ji udal policii.

Kellie Parková z West Haven v Connecticutu byla minulý týden zatčena a nyní obviněna z týrání svěřené osoby. Otec její desetiměsíční dcery ji udal poté, co mu poslala videa, na kterých holčičce různě ubližovala, a k tomu 55 textovek. V těch mimo jiné psala "promáčknu jí ten zku…nej ksicht“, "rozmlátím jí obličej“ a "miluju ji mučit“.
 

Podle policie Parková na jednom z otřesných videí na holčičku řve, aby "žrala z podlahy, to je to, co po mně chce tvůj táta“ a hází po dítěti jídlo. Potom dceru strčí do postýlky, se kterou třese tak dlouho, dokud nevypadne.
 

Na dalším videu do desetiměsíční holčičky kopne tak silně, že spadne a říká jí: "To ti to nedochází?Tvůj táta se nestará, tak já se taky nestarám“.

 

[IMAGEBOX_974042]Matka zatajila třetí dceru (10), roky ji mučila ve skříni

[IMAGEBOX_974042]


Parková, která má ještě další dítě ve věku dvou let, byla zatčena 20. června a obě děti jí byly okamžitě odebrány. Momentálně se o ně stará Parkové matka, která tvrdí, že její dcera duševně nemocná .Soud se zvrhlou matkou by se měl konat 11. července.

 

Kellie Park
Zdroj: Facebook official Parková tráopila dceru a natáčela se u toho

 

hel TN.cz
Reklama