Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.9. 2014 14:22
strach z nejhoršího

Místo Hanky a Tonči nabízí mladou Američanku! Kde jsou Češky?

HANKA A TONČA
Zdroj: facebook.com

Teroristé, kteří loni v březnu unesli mladé Češky Hanku a Tonču, nabízejí nyní k výměně mladou Američanku. Na oplátku chtějí propuštění lékařky a kdysi nejhledanější ženy světa Aafiu Siddíki. Češky Hanku a Tonču už na výměnu nenabízejí...

Po vraždách dvou amerických novinářů je mediální pozornost opět intenzivně upřena směrem k teroristům. Ti o sobě v poslední době dávají velmi intenzivně vědět. Kromě poprav novinářů nyní nabízí propuštění 26leté Američanky výměnou za propuštění pákistánské lékařky Aafie Siddíki - lékařky a expertky na chemické zbraně.

 

Dříve za život své biologické odbornice nabízeli propuštění unesených českých dívek Hany a Antonie. O těch ale už dlouho nejsou žádné nové informace a není tak jasné, v jakém jsou stavu. A bohužel je nutné připustit i variantu, že nemusí být mezi živými.

 

 

Třináctého března loňského roku kolem poledne zastavila jejich autobus v Pákistánu na hlavním tahu do Indie skupina ozbrojenců se samopaly. Obě dívky naložili do jeepu a odjeli. Od té doby Hanku a Tonču nikdo (kromě únosců) naživo neviděl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Debata o násilí na ženách se zvrhla v brutální útok syna na matku

Nejnechutnější protest: Egypťanka se vyprázdnila a menstruovala na vlajku islámského státu

hru TN.cz