Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 12. 2011

Mladík (22) zemřel po injekci do penisu

Dvaadvacetiletý mladík zatoužil po větším penisu, po aplikaci silikonové injekce ale druhý den zemřel. Utrpěl totiž silikonovou embolii, sraženina se mu dostala do plic a zabila ho. Jedná se tak o další z řady tragédií podobného typu.

Justina Streeta totiž dostala do rukou falešná doktorka Kasia Rivera (34) z New Jersey, u které se tzv. pumpovací party konala a která mu píchla do penisu silikon. Následně se mu v cévách vytvořila sraženina, která doputovala do plic.
 

K nesmyslné smrti dvaadvacetiletého Justina došlo 5. května, ale až nyní po sedmi měsících bylo vyšetřování uzavřeno a Rivera byla obviněna z vraždy a z vykonávání lékařských procedur, ke kterým nemá oprávnění.
 

Případy zfušovaného domácího užití silikonu se přitom poslední dobou povážlivě množí a zesnulý Justin se bohužel svezl na vlně fenoménu falešných lékařů. Zřejmě nejznámějším z nich je transsexuální "doktorka“ Oneal Ron Morris (48).

 

PSALI JSME:

Falešná doktorka léčila cementem! Takhle to dopadlo

 

Svým důvěřivým obětem toužícím po nějakém vylepšení žena narozená jako muž vpichovala dokonce směs obsahující mimo jiné tmel a cement a rány slepovala lepidlem! Samozřejmě to pokaždé skončilo katastrofou.

 

PSALI JSME:

Další oběť falešného chirurga! Léčil cementem...

hel TN.cz

Diskuze

14.12. | 07:33 apostolor
0
Náhlasit nevhodný komentář
Blbost tohoto člověka je bezmezná. Stavět život na velikosti penisu může jedině velkej ču.rák.
13.12. | 20:35 akim-cz
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ó,bože co mi sme to zastvoření.Jedněm nestačí to jak se narodili a musí se nutně předělat
13.12. | 20:14 Milena .....
0
Náhlasit nevhodný komentář
I malej kašpárek zahraje velké divadlo,měl se toho držet!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme