Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2013 16:40
Bezcitná stvůra

Mladík rozřezal matku a fotil se s její hlavou před zrcadlem!

Bahsid McLean se svou matkou
Zdroj: facebook.com
Mladík rozřezal svou matku

I těm nejprotřelejším policistům se udělalo špatně, když uviděli fotky v mladíkově mobilu. Bahsid McLean (23) rozřezal svou matku a vyfotil se před zrcadlem s její hlavou v ruce.

Začátkem děsivého konce byla obyčejná hádka s matkou. Tanya Byrdová (45) řekla svému synáčkovi, že by měl dospět a odstěhovat se z jejího bytu. Bydlel zde ještě sedmiletý bratr, který trpí Downovým syndromem. Bahsida její slova natolik rozlítila, že ji ubodal k smrti a nakonec její tělo rozřezal motorovou pilou. Ani poté mu nedošlo, co hrozného spáchal a s její hlavou v ruce se fotil před zrcadlem!

 

Byla to jedna z mnoha fotek, které našla policie v jeho mobile. "Nemohl jsem po tom vůbec spát. Takové nelidskost. Je to šílené, co jí udělal," řekl jeden z vyšetřovatelů pro New York Post.

 

Když se McLean vyfotil s jejími pozůstatky, spolu se svým kamarádem narval kusy těl do tří tašek na odpadky a vyhodil je na několika místech v Bronxu. V úterý ráno je pak objevili lidé, kteří venčili psy. "Z jedné tašky trčela noha černošky, bylo to na vrcholu hromady odpadků,“ svěřila se náhodná svědkyně.


ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Vztah matky a dcery: Jak vycházíte s dcerou?

TRAPASY JAKO BRNO! Co extra trapného se vám přihodilo?

 

Mladík u soudu tvrdí, že nesl pouze tašky s odpadky a tvrdí: "Neudělal jsem nic špatného." Dodal, že matka umírala a on se jí snažil pomoct. Z jakého důvodu měla umírat, už nevysvětlil. Mentálně postižený mladík měl u výslechu na sobě igelitový overal, protože se neustále pomočoval. Ve vazbě bude pod přísným dohledem, aby nespáchal sebevraždu.

 

 

Jeho teta je případem naprosto šokovaná. "Je to strašné, jsme z toho úplně zděšení. Nechceme ho znát, je to monstrum. Je nám líto, že v New Yorku není trest smrti, chceme, aby zemřel," řekla Cassandra McLean-Smith.


ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí
 

tn.cz / anš