Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 8. 2012
galerie Tragický konec lásky

Muž se zabil na motorce dva dny po svatbě s touto kráskou

Phillip John Clary s manželkou
Zdroj: Facebook official
Phillip John Cleary s manželkou Gemmou

Příběh této lásky skončil ještě dříve, než vůbec mohl začít. Novomanžel totiž zemřel při otřesné dopravní nehodě jen dva dny po své pohádkové svatbě.

Phillip John Cleary (34) zemřel při dopravní nehodě mezi britským městem Howden a vesnicí Middleton on the Wolds. Stalo se to jen dva dny poté, co si vzal za ženu svou snoubenku Gemmu.

 

Policie pracuje s teorií, že muž ztratil kontrolu nad motorkou a srazil se nejdříve s jedním a následně i druhým autem. Novomanžel z Howdenu zemřel přímo na místě nehody.

 

"Muž řídil modrý motocykl značky Honda a ztratil nad ním kontrolu. V tu chvíli se srazil s automobilem značky Toyota, který jel v opačném směru. Následně motocykl vrazil i do projíždějícího auta značky Ford. Mladík zemřel na místě. Řidiči aut se při nehodě nezranili, "citoval Daily Mail mluvčího místní policie.

 

 

Na ženicha jeho přátelé vzpomínají i na Facebooku. Tam dokonce vznikla vzpomínková stránka věnovaná zesnulému novomanželovi, kterou navštívily už stovky lidí, píše server tvnoviny.sk.

 

Podívejte se na fotky ze svatby

13

GALERIE: Muž se zabil na motorce jen dva dny po svatbě

Zdroj: Facebook official

Phillip John Cleary a Gemma

Chvíle, kdy byli novomanželé šťastní

Hodnocení:

 

"Nikdy nezapomenu, jak se ti třásly rty, když jsi uviděl, jak k tobě Gemma kráčí uličkou. V sobotu jsem se nejprve chtěl opít a vytratit se do postele bez rozloučení. Kdybych to udělal, už bych ti ale nikdy nemohl říct, jakou radost jsem z tebe měl a jak jsem byl hrdý, že jsem mohl být součástí tvého velkého dne," napsal na stránce věnované Phillipovi jeho přítel Richard Giles.

kos TN.cz