Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 10. 2013
nebezpečná toaleta

Muži explodoval záchod do obličeje, skončil v krvi v bezvědomí!

Muži explodoval záchod
Zdroj: NyDailynews

Hororový zážitek z toalety potkal 58letého MIchela Pierra. Mísa mu explodovala do obličeje a muž skončil v bezvědomí zalitý krví. Od této "kuriózní" nehody má Michel obavy ze splachování toalety.

V domě, ve kterém Michel žije, probíhala právě velká oprava a odstávka vody. Michel se rozhodl, že vyzkouší, jestli už je všechno v pořádku a zkusil spláchnout záchod ve svém bytě. V ten moment se ozvala ohlušující rána, jak toaleta vybouchla. "Vzpomínám si na to, jak jsem zatáhl za splachovadlo a najednou to vybouchlo. Byl jsem oslepený a kusy toalety létaly všude," popsal Michel Pierre nepříjemný okamžik.

 

Muž byl po výbuchu nějakou chvíli v bezvědomí a po probuzení zjistil, že je zalitý krví. Rány na tváři, ruce a noze si vyžádaly 30 stehů a Michelovi po nich asi zbudou pořádné jizvy. Ta největší ale zbyla v samotném Michelovi - od nešťastné události má strach splachovat toaletu. "Zní to hloupě, ale opravdu se bojím splachovat záchod. Doufám, že to jednoho dne přejde," věří 58letý muž.

Důvodem exploze byl nahromaděný vzduch v potrubí. Michel má ze splachování tak velký strach, že si pořídil delší šňůru a splachuje toaletu raději z vedlejší místnosti. O případu informoval portál tvnoviny.sk.

tn.cz / hru