Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.2. 2014 14:31
video Chtěl spáchat sebevraždu

Dojemné setkání: Muž našel díky videu na internetu svého zachránce

Zdroj: TV Markíza

To bylo opravdu dojemné setkání. Muž se po letech rozhodl vypátrat muže, který mu zachránil život. Neznal jeho jméno ani věk. Natočil proto video, kde popsal svůj příběh. Se svým zachráncem se teď setkal.

Chtěl se vším skoncovat, spáchat sebevraždu a v Londýně skočit z mostu. Jonnyho Benjamina ovšem zachránil kolemjdoucí, pozval ho na kávu. Poté jeho zachránce zase odešel. Po letech se Jonny rozhodl ho vypátrat, uvádí TVnoviny.sk.
 

Natočil proto video, které doslova obletělo svět. "Jmenuji se Jonny Benjamin a před šesti lety jsem chtěl skočit z mostu v Londýně a zabít se. Přišel ke mně neznámý člověk a pozval mě na kávu. Byl první, který mi dal naději. Díky němu jsem se změnil," povídal Jonny.
 

"Myslím, že se jmenuje Mike, ale nejsem si jistý. Šel asi do práce, bylo mu asi 20. Pokud jste s ním někdo mluvili a víte o mně a mém příběhu, prosím, dejte mi vědět," pokračoval Jonny.
 


Zabralo. Jeho strážný anděl se mu skutečně ozval. Jen se nejmenuje Mike ale Neil. Jonny je nemocný, lékaři mu totiž diagnostikovali schizofrenickou poruchu a čeká ho náročná léčba.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dojemné video vás donutí k slzám: Koukněte, jak aerolinky plnily lidem vánoční přání

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

tn.cz / hmr