Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 7. 2014
Nelichotivé

Obama na sestupu! Je nejhorší prezident od druhé světové!

Barack Obama
Zdroj: isifa.com

Americký prezident Barack Obama je podle průzkumu veřejného mínění mezi Američany méně oblíbený než jeho předchůdce George Bush. Účastníci ankety uspořádané univerzitou v Connecticutu dostali kromě jiného otázku, kdo byl nejhorším prezidentem od 2. světové války.

Třicet tři procent z nich na ni odpovědělo, že Obama, 28 procent že Bush. Za nejlepšího prezidenta od války považuje většina z více než 1400 oslovených Ronalda Reagana, který byl v úřadě v 80. letech po dva mandáty. Billa Clintona za nejúspěšnějšího prezidenta označilo 18 procent dotázaných a zavražděného Johna F. Kennedyho 15 procent.


"Za 69 let americké historie a doby 12 prezidentů se prezident Obama ocitl s prezidentem Bushem na spodní hranici popularity," řekl Tim Malloy z Quinnipiacské univerzity v Connecticutu, jejíž analytické pracoviště průzkum uspořádalo.


Nejhorší hodnocení dostal Obama za ekonomiku, zahraniční politiku, zdravotní systém a řešení terorismu. Plných 45 procent lidí se domnívá, že Amerika by byla lepší stát, kdyby ji vedl republikánský kandidát voleb z roku 2012 Mitt Romney.


Agentura AFP k průzkumu napsala, že američtí prezidenti často přicházejí o přízeň občanů, ještě když jsou ve funkci, ale po odchodu z Bílého domu ji často znovu získají zpět.


To byl případ George Bushe, který byl ke konci svého druhého mandátu velmi neoblíbený, ale v posledních letech si popularitu zase vydobyl zpět. Bill Clinton si udržel přízeň Američanů do konce své vlády a ani pak o ni nepřišel.

tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.7. | 13:48 satanastatanas
5
Opice patri do pralesa. Maximalne do ZOO.A uz vubec ne do Bile chtrce..
3.7. | 21:05 punisher666
-5
marie cuza zimova. ty mi lezis jeste o neco niz nez je zaludek. ano v prdeli mi ...
7.7. | 10:06 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
svoboda-jan jdi do prdele!!! Neumíš tady obhájit nic z toho co jsi napsal. Napadáš tady lidi, osočuješ a obviňuješ je naprosto bez důkazů z propagace fašismu a chceš aby tady někoho tn.cz smázla? Jsi to především ty se svými kecy, kdo tady nemá co dělat.
6.7. | 07:21 satanastatanas
1
Náhlasit nevhodný komentář
Proc si mlade Makaka rika Punisher? Opice patri do pralesa, a to v kazdem veku!
5.7. | 09:14 majkarebelka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Putin se jako jediný snaží zachránit celý svět před válkou!!! Významný americký analytik řekl pravdu o Ukrajině, USA i Putinovi „Ruský prezident Vladimír Putin se snaží ubránit svět před válkou. Pomozme mu v tom všichni,“ apeluje už i Paul Craig Roberts. http://1url.cz/fssF
4.7. | 21:33 satanastatanas
0
Náhlasit nevhodný komentář
NO nemusim rozmyslet,,bobky tlacim zasadne na Makaka a jeho poskoky z pralesa vulgo Puncochace!
4.7. | 16:01 punisher666
-2
Náhlasit nevhodný komentář
cuza zimova- na chemtrails se nevymlouvej tupko.
4.7. | 16:00 punisher666
-3
Náhlasit nevhodný komentář
trousile ty primitive tys nam zmutoval? vis co je super trousile? ze o tom kam patri obama, ty v zadnym pripade nerozhodujes kriple. ty si tak maximalne muzes rozhodnout, to kam vytlacis pristi bobek, ale to je tak asi vse.
4.7. | 15:20 majkarebelka
3
Náhlasit nevhodný komentář
Co dělají chemtrails s vaším mozkem: Neurochirurg Dr. Russell Blaylock odkrývá šokující fakta! https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI&list=UUzteSw0BuPwdFu0I2oNrlHA
4.7. | 13:48 satanastatanas
5
Náhlasit nevhodný komentář
Opice patri do pralesa. Maximalne do ZOO.A uz vubec ne do Bile chtrce..
4.7. | 09:52 satanastatanas
3
Náhlasit nevhodný komentář
Od te doby zo zahynul Kundopal na Ukrajine se tu vyskytuji jeho zmrsene spermije privede ne na Svet Margitou, samici od Drzky v hnoji.. A rikaj si Punisher, zmrdkomous a jinymi libozvucnymi jmeny. A ti ani netusi ze Cernej Makak zato nemuze..I on je jen loutka Wall Stretu tak jako ty spermije ...
4.7. | 06:45 majkarebelka
4
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to vidíš tupane, Havel žádnou nobelovku nedostal i když ho tam stále cpali a dokonce Janouch telefonoval ze Švédska Havlovi, ujišťoval ho, že Nobelova cena pro něho je hotová věc. No chápu, že pro ten tvůj hnědej mozek to je nad rámec možností chápání. Nazdar ty trapná chybo v evolučním řetězci.