Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2013 12:17
neuvěřitelná krutost

OTŘESNÉ TÝRÁNÍ: Manželé měli 2 pejsky dva roky zavřené v kleci za gaučem!

Týraní psi - 2
Zdroj: warringtonguardian.co.uk
Ani Tye ani Jet nedokážou chodit

Lidská krutost prostě nezná mezí! Starší manželé své dva psy drželi 22 hodin denně zavřené v mrňavé špinavé kleci a skoro vůbec je nekrmili. Když je ochránci zvířat vysvobodili, ani jeden z týraných psů nebyl schopen chodit.

Karen (58) a John (62) Andersonovi z britského Warringtonu nechali neuvěřitelné dva roky hnít své dva stafordšírské bulteriéry v hnusné malé kleci zastrčené za gaučem v nepoužívaném pokoji v jejich domě.
 

Fenku Jet (10) a psa Tye (12) v ní měli zavřené prakticky neustále, takže když byli pejsci nakonec ze svého hrůzného vězení vysvobozeni ochránci zvířat, ani jeden nedokázal chodit. Oba byli vyhublí na kost, špinaví od moči a exkrementů a rozškrábaní do krve, jak se z klece marně snažili dostat ven.
 

Krutí manželé u soudu tvrdili, že psy zavírali proto, že se prali. nedokázali ale vysvětlit, proč je nekrmili a proč je zavřeli do tak malé klece.

 

 

Za odporné týrání obou bulteriérů dostali Andersonovi 18 měsíců s dvouletou podmínkou, deset let zákazu vlastnit zvířata a Jet a Tyeovi musí zaplatit léčbu.
 

"Viděla jsem fotografie dvou pejsků, které věznili v kleci, a naprosto mě šokovaly," uvedla soudkyně Bridget Knightová. "Nedokážu pochopit, jak ti lidé mohli noc co noc klidně spát s vědomím, jak strašně ta zvířata trpí. A do toho ještě takové zacházení viděla jejich vnoučata. "

 

15

Týraní psi

Zdroj: warringtonguardian.co.uk

Týraní psi - 1

Hodnocení:

 

ČTĚTE TAKÉ: 
Justin Bieber má na krku obvinění z týrání zvířat!

Třetina žen zažívá domácí násilí. Bití maminky většinou vidí děti!

Chcete si pořídit zdravé štěně? Pozor na "množitele" psů

Nechutná brutalita: Podívejte se, jak fotbalista vyhazoval psa ze hřiště. Zabil ho?

hel TN.cz
Reklama