Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 6. 2012
droga pro kanibaly

Policie v Miami varuje před útoky zfetovaných "kanibalů"

Policie ve floridském Miami varuje před novou syntetickou drogou. Ta u uživatelů vyvolává kanibalské choutky.

Právě v tomto městě nedávno zastřelili nahého muže, který patrně pod vlivem drogy pojídal obličej bezdomovce. Informuje o tom agentura AFP.
 

Varování je určeno každému, kdo se denně pohybuje v miamských ulicích, zejména pak v rizikovějších oblastech. Policie doporučuje dbát zvýšené ostražitosti v přítomnosti bezdomovců a okamžitě volat tísňovou linku, projeví-li se u někoho příznaky užití drogy zvané Cloud Nine.
 

Aktérem zatím posledního projevu kanibalismu se stal jistý Brandon De Leon. Nedávno vešel do jedné miamské restaurace a začal na hosty pořvávat oplzlé poznámky.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Nahý kanibal jedl svou oběť na ulici za bílého dne

 

Při zatýkání De Leon kladl odpor. Strážci zákona ho nakonec přemohli, nasadili mu pouta a naložili ho do auta. Při cestě na stanici však De Leon tloukl hlavou do bezpečnostního plexiskla a křičel na policisty: "Sežeru vás!"
 

Jednadvacetiletý mladík později na stanici vrčel a chrochtal jako zvíře. Poté, co se pokusil jednoho z policistů kousnout do ruky, dostal na obličej masku a na nohy pouta.
 

De Leon podle vyšetřovatelů pozřel drogu Cloud Nine, kterou zapil lahví rumu a koktejlem alkoholu a kofeinu. Laboratorní testy u něj zjistily také přítomnost antidepresiva xanax a marihuany.

ČTĚTE TAKÉ:
Zombie jsou mýtus, uklidňují veřejnost američtí lékaři

 

Policie dává incident do souvislosti s hrůzným výjevem z minulého týdne, při kterém nahý muž přímo na ulici pozřel obličej jistého bezdomovce.
 

Svědkyně přivolala gestikulací policistu, který poblíž hlídkoval. Strážce pořádku přiběhl k útočníkovi a vyzval ho, aby přestal. Kanibal nereagoval. Policista vystřelil a kanibala zasáhl. Ten ale s "hostinou" nepřestal.

 

Strážník po něm vystřelil ještě několikrát. Maniak, který se podle očitých svědků choval jako zombie, dostal do těla nejméně pět kulek, než se zhroutil. Jeho oběť dosud bojuje v nemocnici o život.

 

cob tn.cz / Mediafax