Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Publikováno 31. 7. 2012
Policie slaví

Policistka (18) se vydávala za holčičku (12) a chytila 30 pedofilů

Policistka (18) se vydávala na chatovacích serverech za holčičku (12) a psala si s pedofily. Díky ní jich při razii policie zatkla hned 30 najednou.

Osmnáctiletá policistka pracovala tři měsíce v utajení. Zaregistrovala na třech internetových chatovacích serverech, kde se vydávala za dvanáctiletou dívku a s podezřelými si domlouvala setkání, píše server tvnoviny.sk.

 

Policistka většinou předstírala, že je dívka, ale v některých případech se vydávala i za mladé chlapce. Operaci odstartovala izraelské policie poté, co jí jeden z podezřelých ve vyšetřovací vazbě poskytl informace o internetových chatovacích místnostech, kde se pedofilové shromažďují. "Věděla jsem, že na internetu je hodně pedofilů, ale byla jsem šokovaná z toho, v jakém rozsahu se tyto nechutnosti skutečně dějí," uvedla policistka podle zpravodajského serveru Ynet.


Zatčení třiceti pedofilů se řadí k největší operaci v Izraeli proti osobám podezřelým ze závažných sexuálně motivovaných trestných činů.

 


Podezřelí pocházejí z různých společenských vrstev. Izraelské média informovala, že jsou mezi nimi podnikatelé, státní zaměstnanci, akademici i agronom. Mezi zadrženými má být i zaměstnanec ministerstva obrany.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o tom, jak pomáhají s bojem proti pedofilům hackeři:


 

tn.cz / kos