Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 7. 2014
video

Poslíček měl zaparkovat luxusní Lamborghini, nepovedlo se a poslal ho do zdi!

Zdroj: YouTube.com

Pracovník indického hotelu měl zaparkovat luxusní vůz Lamborghini Gallardo Spyder na hotelové parkoviště. To se mu však nepodařilo. Muž nezvládl tak silné auto a se sporťákem naboural do zdi.

Velkou smůlu měl hotelový poslíček, který přišel jistě o dýško a možná i o práci. Když měl zaparkovat vůz, překážely mu betonové bariéry a tak je drahým sporťákem "sejmul". Způsobil tak škodu za více než 4 miliony korun.


Nehoda se stala před pětihvězdičkovým hotelem Le Meridien v Dillí minulý týden a celou ji natočila bezpečnostní kamera. Hotelový pracovník se s vozem rozjel prudce dopředu, naboural zaparkovaný vůz,který tlačil před sebou a těsně minul pár lidí. Své parkování ukončil nárazem do zdi. Gallardo má zničený celý přední nárazník a nejen to.


Podle britského listu Mirror, majitel vozu hned podal žalobu na poslíčka i na hotel. Vše teď vyšetřuje policie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrtící autonehoda? Slavný herec leží v kritickém stavu v nemocnici

Jako Paul Walker: Tenhle herec ale výbuch auta přežil

TN.cz

Diskuze

12.7. | 21:41 danapribylova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Toho pracovníka hotelu, co ta auta parkoval, docela lituji. To, že pracuje jako "parkovač" aut znamená, že bohatý moc asi zrovna nebude. Teď přijde o práci a ještě bude zažalován a možná bude doživotně splácet škodu. Udělal chybu, nejspíš to s takovým autem neuměl a naneštěstí to ...
12.7. | 20:00 allanaldik
-2
Náhlasit nevhodný komentář
urcite to byl nejaky cechacek na brigádě. blikace, zrcatka, pruhy to se nebere v potaz tady asi zapomel ze to ma vic koniku nez skodovka, ford, dacia, fiat, peugeot citroen atd.