Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.5. 2014 21:38
V Oděse

Při bojích na jihu Ukrajiny vypukl POŽÁR! V budově zahynulo nejméně 38 lidí

požár - ilustrační foto
Zdroj: isifa.com

Nejméně 38 lidí zahynulo v Oděse na jihu Ukrajiny při požáru budovy odborů, který vypukl v důsledku potyček mezi proruskými a ukrajinskými demonstranty. Oznámila to místní policie.

"Třicet lidí se otrávilo oxidem uhelnatým, osm vyskočilo z oken ve snaze zachránit se před ohněm," citoval list Ukrajinska pravda z policejního prohlášení. Další padesátka lidí, včetně deseti policistů, vyhledala lékařské ošetření.
 
 
Při potyčkách byl podle deníku podpálen i Dům odborů, jakož i před ním stojící stanový tábor odpůrců nynějšího ukrajinského režimu.
 
 
Žhářství mají podle ruské agentury ITAR-TASS na svědomí bojůvky radikálních nacionalistů z organizace Pravý sektor. Prý i na lidi, kteří incident přežili, útočily obušky.
 
 

 
 
Předchozí zprávy z Oděsy hovořily o nejméně čtyřech mrtvých při srážkách mezi oběma znepřátelenými tábory v centru převážně ruskojazyčného přístavního města.

pet tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.5. | 22:54 svoboda-golem
4
Já jsem přesvědčený , že byli ubiti k smrti ! V Čechách media nevědí nic o ...
3.5. | 08:28 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-2
novus - pičus: Smradlavá gerontská držko, ukrajinská armáda neexistuje z důvodu ...
3.5. | 12:18 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
novus - pičus: 3.5.2014 12:03 Smradlavá gerontská držko, copak porusil Rus z 94-teho? Vážně nevíš, primitive?
3.5. | 12:03 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jenom idd.iot jako Drzka si muze myslet ze je v kapitalismu neco zadarmo..Tak ted uz vim ze ani tohle nechapes, pridej si to do seznamu tvych pic.covin!! Priste natebe pujdu podrobneji, pokud mi zato budes stat..Vole,,nepletes si zase Rusko s Ukrajinou? Copak porusil Rus z 94-teho?
3.5. | 11:57 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
novus - pičus: 3.5.2014 11:39 Smradlavá gerontská držko, o tom si rozhodnou Ukrajinci ve volbách, ale po tom, co Rusáci jednostranně porušili smlouvu z roku 1994, nepochybuju, že budou chtít do NATO
3.5. | 11:56 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
novus - pičus: 3.5.2014 11:30 Smradlavá gerontská držko, to, že bude Turecko plyn dostávat jsi napsal přece ty, sklerotickej gerontskej primitive.
3.5. | 11:39 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
DRzku--to se ale bude muset ten cernej opicak co jeste ani ze stromu neslezl napred na Ukrajinu dostat!! A on prece potom "netouzi",,tak co tu placas za pic.coviny zase?
3.5. | 11:36 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Drzko,ani se nedivim ze Rakousko melo obavy z rozsireni EU na Vychod kdyz tam videli takove dusevni "giganty" jako jsi ty!
3.5. | 11:30 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten blb s drzkou od hliny ma dojem ze Rusko bude davat plyn Turkum zdarma aby tim zlikvidovalo Ukrajinu..Boze to je pitomec,on patri na Bospor a ani par DARD anely by mu neuskodilo..Ty howedo skopovy,,skus jednou myslet hlavou misto toho cim houpes v umastenejch trenyrkach!
3.5. | 11:28 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
novus - pičus: Smradlavá gerontská držko, tak může si to ten opičák z Kremlu zkusit, ale myslím, že je bude mít hned i na Ukrajině
3.5. | 11:27 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
pacicka75: Pro primitiva každý primitivem? Ty jsi nám tady chyběl, baviči. Znáš ten vtip? Drtivé vítězství levice. Hahahahahaha
3.5. | 11:14 Pavla Gráfová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Držko...já jsem se taky nasmál, ale tobě. Je na čase si uvědomit, kdo je tady primitivem. Nemohl bys to být právě ty?
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme