Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2014 15:06
polsko

Uvařila se v autě, umírala 41 minut: Proč ji tam táta nechal? Byl PŘEPRACOVÁN

Olivie
Zdroj: tn.cz / Facebook

Přepracovanost a několikadenní totální vyčerpání. To byly důvody, proč otec z Polska zapomněl svou tříletou dceru v autě, kde se doslova "uvařila". Paradoxní je, že otec po nocích stavěl dům pro rodinu, kterou tolik miloval.

Otřesnému případu se věnují všechna polská média. Dívka zemřela v úterý na parkovišti v městě Rybnik. Zapomněl ji tam otec. Co se přesně stalo, čtěte ZDE.
 

Reklama

Veřejnost se nyní ptá, jak je možné, že táta zapomene dítě v autě a jde do práce. Lidem to přijde absolutně nepochopitelné.
 

Otec se zhroutil, je v péči psychiatrů, matka tříleté Olivie je na tom také velmi zle. Kriminalisté zatím muže nemohli ani pořádně vyslechnout, z šoku se dostal, ale přes slzy nemůže mluvit. Zřejmě bude obviněn ze zabití z nedbalosti.  
 

Kriminalisté také čekají na výsledky pitvy, která určí, co bylo bezprostřední příčinou úmrtí. Zřejmě došlo k zástavě srdce kvůli přehřátí organismu.

 


 

Babička a děda malé Olivie nyní promluvili pro polská média. Vysvětlují, jak je možné, že jejich syn nechal dceru v autě po celých 8 hodin, kdy byl v práci. Z jejich vyprávění mrazí.
 

Smrt Olivie
Zdroj: youtube.com, facebook.com

 

Muž pracoval v místní elektrárně jako jeden z inženýrů. Pracoval dobře a tvrdě. V práci zůstával dlouho do noci. Chtěl, aby se jeho rodina měla dobře. Když přišel domů, dal si sprchu a šel na další šichtu. Po večerech a ve volném čase totiž stavěl dům pro svou rodinu, kterou miloval.
 

Grafika - Olivie

 

Poslední dny, kdy bylo v polském Rybniku děsivé vedro, se prý opravdu cítil hodně unavený. Ten den vezl Olivii do školky. Jeho unavený mozek byl přesvědčen, že dívku vysadil ve školce, jako to dělal každý den. A odešel do práce. Když se po osmi hodinách vrátil k autu, zjistil, že udělal největší chybu svého života.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dražba roku? David Hasselhoff prodává své mluvící auto

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

sta TN.cz
Reklama