Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2014 15:06
polsko

Uvařila se v autě, umírala 41 minut: Proč ji tam táta nechal? Byl PŘEPRACOVÁN

Olivie
Zdroj: tn.cz / Facebook

Přepracovanost a několikadenní totální vyčerpání. To byly důvody, proč otec z Polska zapomněl svou tříletou dceru v autě, kde se doslova "uvařila". Paradoxní je, že otec po nocích stavěl dům pro rodinu, kterou tolik miloval.

Otřesnému případu se věnují všechna polská média. Dívka zemřela v úterý na parkovišti v městě Rybnik. Zapomněl ji tam otec. Co se přesně stalo, čtěte ZDE.
 

Veřejnost se nyní ptá, jak je možné, že táta zapomene dítě v autě a jde do práce. Lidem to přijde absolutně nepochopitelné.
 

Otec se zhroutil, je v péči psychiatrů, matka tříleté Olivie je na tom také velmi zle. Kriminalisté zatím muže nemohli ani pořádně vyslechnout, z šoku se dostal, ale přes slzy nemůže mluvit. Zřejmě bude obviněn ze zabití z nedbalosti.  
 

Kriminalisté také čekají na výsledky pitvy, která určí, co bylo bezprostřední příčinou úmrtí. Zřejmě došlo k zástavě srdce kvůli přehřátí organismu.

 


 

Babička a děda malé Olivie nyní promluvili pro polská média. Vysvětlují, jak je možné, že jejich syn nechal dceru v autě po celých 8 hodin, kdy byl v práci. Z jejich vyprávění mrazí.
 

Smrt Olivie
Zdroj: youtube.com, facebook.com

 

Muž pracoval v místní elektrárně jako jeden z inženýrů. Pracoval dobře a tvrdě. V práci zůstával dlouho do noci. Chtěl, aby se jeho rodina měla dobře. Když přišel domů, dal si sprchu a šel na další šichtu. Po večerech a ve volném čase totiž stavěl dům pro svou rodinu, kterou miloval.
 

Grafika - Olivie

 

Poslední dny, kdy bylo v polském Rybniku děsivé vedro, se prý opravdu cítil hodně unavený. Ten den vezl Olivii do školky. Jeho unavený mozek byl přesvědčen, že dívku vysadil ve školce, jako to dělal každý den. A odešel do práce. Když se po osmi hodinách vrátil k autu, zjistil, že udělal největší chybu svého života.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dražba roku? David Hasselhoff prodává své mluvící auto

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.6. | 12:54 Alena Borovcova
29
Kde v tu chvíli byl ten zasmolený, Poláky vzývaný bůh, když nezasáhl a nechal ...
12.6. | 15:16 Míša Kohutová
-21
Že byl přepracovaný???To ho má jako omluvit???Nechápu,jak někdo může zapomenout ...
8.4. | 09:14 Dáblice Nice
1
Náhlasit nevhodný komentář
bohužel stalo se nemělo ale stalo :( otec to neudelal schvalně svou dceru miloval přepracovanost myšlenky jinde :( smula upřimnou soustrast :( myslíme na tebe neznámá :(
14.6. | 12:59 tiborbarkacs
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Otec nebol prepracovaný ale prefetovaný Idio. Ktorýkolvek človek aj keby 10 dni robil a nespal, nezabudne na svoje dieťa. Táto LACNÁ PI...ČOVI..NA že zabudol dieťa a že vraj preto lebo bol prepracovaný. Ľudia ak tomu veríte ste fakt hlupáci, žiadny normálny človek by nezabudol v aute ani len ...
13.6. | 18:00 cupakabra69
3
Náhlasit nevhodný komentář
A co dělala matka, že měl na starosti všechno ten táta. Nebo, že nevolali ze školky proč se malá nedostavila. Věřím, že může být člověk natolik vyčerpán, že mu mozek prostě nepracuje jak by měl, ale že si holčičky nikdo nevšiml za celých 8 hodin? To je toršku divné. V takovém případě, člověk nemusí ...
13.6. | 15:33 Ivana Steffanova
5
Náhlasit nevhodný komentář
Je to šílená tragedie, lidské selhání..to není o Bohu!!!Tři dny kvůli té holčičce pláču..je to nepochopitelné a nevhodné tuto tragedii komentovat!
13.6. | 12:55 davidgunar
-9
Náhlasit nevhodný komentář
chudacek holcicka je mi to lito moc jeji tata je hajzl skurvenej
12.6. | 19:24 estutweh
8
Náhlasit nevhodný komentář
barcel: Si asi nikdy pořádně nemakal, co? ;)
12.6. | 16:10 vaclav buba
-6
Náhlasit nevhodný komentář
jsou to magoří pracují jak blázní,te holčičky mě je líto,ale stejně je to nepochopitelné zapomenout dítě v autě a nevzpomenout si na něj!!!!!!!!!!!!!!
12.6. | 15:16 Míša Kohutová
-21
Náhlasit nevhodný komentář
Že byl přepracovaný???To ho má jako omluvit???Nechápu,jak někdo může zapomenout v autě dítě?Na chvíli,neřeknu ani popel,ale 8h???To si ji za celou dobu nikdo nevšiml?Celé je to divné.Jedno je jisté,že otci bych to neprominul!Zavřít ho!
12.6. | 14:34 lorda5
17
Náhlasit nevhodný komentář
Rodičů je mi neskutečně líto, je to krutá a moc smtná tragedie.. hlavně ať teď stojí při sobě a jsou jeden druhému oporou.. bude to velmi těžké..
12.6. | 14:06 petrakneblova
9
Náhlasit nevhodný komentář
Když se rozhlédneme,je spoustu lidí,kteří žijí hektický život,i já.Závidím těm národům,kteří si umí užívat život a plno pro nás důležitých věcí neřeší.Já to neumím,proto člověka zamrazí,kam až to může zajít...