Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2013 10:06
exkluzivně

Bratr Moniky Kramné promluvil: Jsme na dně... Ale Petrovi věříme, ten nevraždil!

Bratr Moniky Kramné
Zdroj: facebook.com

Je jasné, že se s tragickou smrtí Moniky Kramné a její dcery Kláry její rodina vyrovnává velmi těžce. My jsme exkluzivně mluvili s nejstarším bratrem Moniky. Co se jeho sestře a neteři mohlo v Egyptě stát, si vůbec nedokáže vysvětlit.

Monika byla nejmladší ze tří sourozenců. Její nejstarší bratr Radmil je o deset let starší než Monika. Benjamínek rodiny mu nepředstavitelně moc chybí. "Je to moje sestra, kterou jsem miloval, která milovala mě, my jsme měli velice dobrý vztah. Co na to říct, já na ni myslím denně," řekl Radmil.

 

O obrovské tragédii se dozvěděl jen pár chvil poté z úst sestry Petra Kramného. "Psychicky jsme z toho všichni vedle, hlavně otec a matka, takže já taky samozřejmě. Nemůžu tomu věřit prostě. Není to možné, aby se něco takového mohlo udát. Nechápu to," řekl starší bratr Moniky, která v egyptské Hurghadě zemřela před takřka dvěma týdny.

 

 

Jeho rodiče, kteří přišli o dceru a vnučku, se z toho sesypali. "Otec je velice špatný z toho a moje matka taky. Otec se už léčí u psychologa, takže musí brát podpůrné léky, aby to nějak zvládl," nastínil Radmil.

 

V příštích dnech je čeká zřejmě vůbec nejtěžší životní zkouška - poslední rozloučení s Monikou a Klárkou. "Z toho jsem úplně špatný, kde jak tu situaci řešit, to mi dělá úplně špatně a připravujeme to společně s oběma rodinami," uvedl pro TV Nova.

 

 

Také on s rodiči a bratrem čekají na jakékoliv nové informace, které by objasnily, proč musely mladá žena a její malá dcerka zemřít.

 

 

Tomu, že by sestru a neteř zabil Petr Kramný, ale rodina mrtvé Moniky nevěří. Naopak doufá, že se okolnosti tragédie brzy vyšetří a zjistí se, kdo za tím stojí, aby se švagr mohl vrátit domů.

 

112

Galerie: Poslední fotografie z dovolené rodiny Kramných

Zdroj: Archiv Petra Kramného

Egypt - rodinné fotografie

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Otrávila se zpívající kráska Tereza Kerndlová? Ne. Víme, co se stalo

Tragický osud „Prďoly, co čepoval pivo“. Nešťastná láska, alkohol a sebevražda

ana / E. Gmiterková TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.8. | 20:08 Kateřina Pokorná
13
Doufám že Petr opravdu se bude už moci vrátit zpět domů,je mi ho líto
11.8. | 21:05 jitsmerdova
-5
Doufám, že pan KRAMNÝ v EGYPTĚ bude odsouzen na trest smrti.
12.8. | 10:21 ru76
0
Náhlasit nevhodný komentář
ellbie: Vy jste nějaká trošku mimo. tady lidi diskutujou a Vy jen urážíte. A TA HOLČINA BYLA ROZTOMILÁ A MÁMA KRÁSNÁ ŽENSKÁ. Máte asi pěkný mindráky co. Chtělo by to na sobě trošku zamakat aby jste se sebou byla spokojená a ne takhle protivná :)
12.8. | 07:39 Pier Utajeny
1
Náhlasit nevhodný komentář
@veronikagerm: zajimave je, ze vy neodsuzujete na zaklade Vaseho pocitu chudacka Petanka.. pak je tady skupina lidi, ktera jednoznacne odsuzuje, ale na zaklade FAKTU, ktere vypovedel sam PK, protoze ta fakta spolu neladi.. kdo ma vetsi pravdepodobnost pravdy? ;)
12.8. | 07:22 nikiaa
2
Náhlasit nevhodný komentář
a je tot u zas... tak jste chtěli aby se vyjádřila rodina paní Moniky.. a když je tu rozhovor s bratrem a sestřenicí. tak si stejně nacházíte další a další hnusy a nejasnosti.. už s tím přestante a snažte sem psát nějaká pozitiva at pan Petr nemusí číst ty nechutárny. vy se stydte!!!
12.8. | 03:31 ellbie
0
Náhlasit nevhodný komentář
ru76 a v tom tě políbil medvídek Pú. Ty nejsi moc chytrá že? Máš učňák ? " Taková roztomilá holčička a mamina byla moc krásná " ...toto může napsat jenom fakt ichtyl.O to jde? Asi jo, pipiny si povídají o tom jak byly roztomilý a krásný ... ještě, že jsi nehodila do placu recept ...
12.8. | 03:22 ellbie
1
Náhlasit nevhodný komentář
veronikagerm ...snehurka2 nereaguje, nebo nemá potřebu odpovídat na otázky přímo. Vše si obhájí ...všude byla, všechno zná ... modleme se, aby nesvolala těch svých 7 trpaslíků k sobě, to pak bude nářez... :(
12.8. | 01:26 snehurka2
-3
Náhlasit nevhodný komentář
veronikagerm: Vždyť jsem normálně odpověděla a reagovala na Váš komentář.
12.8. | 01:21 Veronika Germ
3
Náhlasit nevhodný komentář
Snehurka2: Jejda, vám už chybí argumentace, tak začínáte být sarkastická. Ale je zajímavé, že se chytáte toho, co můžete napadnout, nebo se vysmát, ale už nereagujete na dotazy. Nejspíš postrádáte odpovědi :)
12.8. | 01:13 snehurka2
-3
Náhlasit nevhodný komentář
veronikagerm12.8.2013 00:30 : To máte z vlastní hlavy? Aha, ne, opět citujete, tentokrát bulvár :D Ne, není problém zjistit, zda louh nezafungoval až po pitvě.
12.8. | 00:36 ru76
0
Náhlasit nevhodný komentář
louh rozleptal žaludek krátce po té co jim byl podán jed no a až byli mrtvé. Spekuluje se , že horší než kyanid. U kyanidu jste mrtvá za 30 sekund
12.8. | 00:30 Veronika Germ
3
Náhlasit nevhodný komentář
Problém je, že nikdo nemůže vědět, zda louh nezafungoval až po pitvě. Doufejme, že čeští lékaři zjistí více...