Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2013 10:06
exkluzivně

Bratr Moniky Kramné promluvil: Jsme na dně... Ale Petrovi věříme, ten nevraždil!

Bratr Moniky Kramné
Zdroj: facebook.com

Je jasné, že se s tragickou smrtí Moniky Kramné a její dcery Kláry její rodina vyrovnává velmi těžce. My jsme exkluzivně mluvili s nejstarším bratrem Moniky. Co se jeho sestře a neteři mohlo v Egyptě stát, si vůbec nedokáže vysvětlit.

Monika byla nejmladší ze tří sourozenců. Její nejstarší bratr Radmil je o deset let starší než Monika. Benjamínek rodiny mu nepředstavitelně moc chybí. "Je to moje sestra, kterou jsem miloval, která milovala mě, my jsme měli velice dobrý vztah. Co na to říct, já na ni myslím denně," řekl Radmil.

 

O obrovské tragédii se dozvěděl jen pár chvil poté z úst sestry Petra Kramného. "Psychicky jsme z toho všichni vedle, hlavně otec a matka, takže já taky samozřejmě. Nemůžu tomu věřit prostě. Není to možné, aby se něco takového mohlo udát. Nechápu to," řekl starší bratr Moniky, která v egyptské Hurghadě zemřela před takřka dvěma týdny.

 

 

Jeho rodiče, kteří přišli o dceru a vnučku, se z toho sesypali. "Otec je velice špatný z toho a moje matka taky. Otec se už léčí u psychologa, takže musí brát podpůrné léky, aby to nějak zvládl," nastínil Radmil.

 

V příštích dnech je čeká zřejmě vůbec nejtěžší životní zkouška - poslední rozloučení s Monikou a Klárkou. "Z toho jsem úplně špatný, kde jak tu situaci řešit, to mi dělá úplně špatně a připravujeme to společně s oběma rodinami," uvedl pro TV Nova.

 

 

Také on s rodiči a bratrem čekají na jakékoliv nové informace, které by objasnily, proč musely mladá žena a její malá dcerka zemřít.

 

 

Tomu, že by sestru a neteř zabil Petr Kramný, ale rodina mrtvé Moniky nevěří. Naopak doufá, že se okolnosti tragédie brzy vyšetří a zjistí se, kdo za tím stojí, aby se švagr mohl vrátit domů.

 

112

Galerie: Poslední fotografie z dovolené rodiny Kramných

Zdroj: Archiv Petra Kramného

Egypt - rodinné fotografie

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Otrávila se zpívající kráska Tereza Kerndlová? Ne. Víme, co se stalo

Tragický osud „Prďoly, co čepoval pivo“. Nešťastná láska, alkohol a sebevražda

ana / E. Gmiterková TN.cz