Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 8. 2010

Arabové mučili služebnou, v těle měla 23 hřebíků a jehel

Bili mě, vyhrožovali, že mě zabijí a schovají mé tělo. Byli to opravdoví ďáblové bez špetky slitování, řekla mučená žena - ilustrační foto

Lékaři na Srí Lance objevili 23 hřebíků a jehel v těle ženy, kterou mučili její zaměstnavatelé v Saúdské Arábii, kde pracovala jako služebná. O případu ve středu informuje portál Arab News.

Padesátiletá Arijavatí odjela do Saúdské Arábie letos 25. března, aby si přilepšila jako pomocná v domácnosti. Nakonec se však musela vrátit na rodnou Srí Lanku poté, co ji její saúdský zaměstnavatel brutálně mučil.

 

Rentgenové snímky během vyšetření odhalily, že žena měla v těle desítky hřebíků a jehel o velikosti 2,5 až 5 centimetrů.

 

Lékaři z nemocnice ve srílanském městě Matara vypověděli, že zaměstnavatelé hřebíky nejprve rozpálili a pak je zapíchávali do ženina těla.

 

"Musela jsem nepřetržitě pracovat, od úsvitu do soumraku. Téměř jsem nespala. A když jsem byla příliš unavená a chtěla jsem si odpočinout, zapichovali do mě za trest hřebíky. Bili mě, vyhrožovali, že mě zabijí a schovají mé tělo. Byli to opravdoví ďáblové bez špetky slitování," popsala Arijavatí hrůzné zážitky z Rijádu.

 

Případem se ve spolupráci se saúdskými kolegy zabývá srílanský státní úřad pro práci v zahraničí.

tn.cz / Mediafax
Reklama