Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2014 07:48
To se nemělo stát

Šílenci vadila rodinná oslava, zastřelil tři lidi. Další bojují o život

Pistole
Zdroj: TV Nova
Témata:

Střelec, který v sobotu v Jonesboro v americkém státu Arkansas zastřelil dva muže a třináctiletou dívku a další čtyři lidi poranil, sám podlehl střelnému zranění. Podle místní policie ještě není jasné, zda se podezřelý sám zastřelil, oznámila dnes agentura AP.

Střelec nejprve začal střílet v domu, kde se zřejmě odehrávala nějaká rodinná slavnost či shromáždění. Zabil zde jednoho muže a dívku a zranil čtyři další lidi. Ranění byli převezeni do nemocnice, dva chlapci ve věku osmi a deseti let jsou v kritickém stavu, uvedl seržant Doug Formon na tiskové konferenci.

 

Policie byla o střelbě vyrozuměna telefonicky, podobně jako o dalším střílení v jednom podniku, kde nalezla zastřeleného muže. Později farmář či kolemjedoucí motorista upozornil policii na auto stojící uprostřed silnice. Hlídka nalezla ve voze mrtvého podezřelého, spočíval na řidičově sedadle.

 

Motiv činu policie ještě nezná, ani neví, zda mezi podezřelým a oběťmi byl nějaký vztah. To se vyšetřuje. Totožnost podezřelého a obětí Formon neuvedl, protože nejprve mají být vyrozuměni všichni příbuzní.

TN.cz

Diskuze

4.5. | 23:44 karel holy
2
Náhlasit nevhodný komentář
V americe panuje velka magorarna. Bejva to i nakazlive...
4.5. | 20:10 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
To Češi jsou daleko trpělivější. Denodenní vyřvávání a prochlastávání sociálnich dávek a rodičovských příspěvků našich všemi milovaných cikánů, kteří si to mohou jako jediní dovolit, protože na to mají od nás peníze a nevstávají do práce, by v Americe znamenalo patrně jejich genocidu. Zřejmě to je ...
4.5. | 12:43 karel duba
2
Náhlasit nevhodný komentář
Freedom po americku.... Doufam, ze se to nasim hlavam skopovym libi a uvitali by to i u nas. Par by jich zařvalo a my bychom si aspon oddechli.....
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme