Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 4. 2011

ŠÍLENÉ! Otec kvůli žárlivosti oběsil DVOULETOU DCERKU!

Rumunskem otřásla rodinná tragédie jako vystřižená z hororu. Otec kvůli žárlivosti na svou ženu oběsil dvouletou dcerku! Pak napsal manželce o hrůzném činu textovou zprávu.

Za všechno mohla žárlivost. Dvaatřicetiletý Laurentiu Mladintov podezříval svou manželku pracující ve Španělsku, že si v zahraničí našla přítele a je mu nevěrná. Nedokázal snést její nepřítomnost. Chtěl se jí pomstít, a proto oběsil vlastní dvouletou dcerku. Chtěl mít jistotu, že se o jeho činu dozví i jeho žena, proto jí napsal sms. Poté zabil sám sebe.

ČTĚTE TAKÉ:
Tragédie na kolotoči! Muže zabila POUŤOVÁ ATRAKCE

V bytě ve městě Slava Rusa těla nebohé holčičky a jejího otce-vraha později našla babička, která za nimi přišla na návštěvu. Jak uvedl slovenský server tvnoviny.sk, Laurentiu napsal dopis na rozloučenou, v němž stálo: „Trp i ty tak, jak jsme tu trpěli my bez tebe.“

Rumunská média napsala, že 22letá matka holčičky se nezúčastnila pohřbu své zavražděné dcery, který se konal v neděli. Podle některých zdrojů upadla do šoku poté, co se dozvěděla o tragédii. Jiné informace hovoří o tom, že za její nepřítomnost mohla špatná finanční situace.

TN.cz