Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.7. 2013 09:17
galerie Intimní fotografie

NECHUTNÉ FOTO! Kandidát na starostu posílal fotky svého penisu

Skandál kandidáta na starostu
Zdroj: Isifa / APTN / Reuters
Kandidát na starostu New Yorku Anthony Weiner musí vysvětlovat rozesílání fotek se svým přirozením

Zničí mu oplzlé fotky jeho přirození politickou kariéru? Kandidát na starostu rozesílal, ačkoliv je ženatý, oplzlé fotky cizím ženám. Na snímcích vystavoval svoje nádobíčko! Podívejte se, čím se chlubil.

Bývalý poslanec americké Sněmovny reprezentantů Anthony Weiner, který musel před dvěma lety odstoupit kvůli sexuálnímu skandálu a který nyní kandiduje na starostu New Yorku, čelí novým sexuálním otřesům. Nově se na povrch dostaly informace o peprné korespondenci s jistou mladou ženou. Weiner je potvrdil s tím, že se záležitost odehrála několik měsíců po jeho rezignaci. Odstoupit z boje o křeslo starosty New Yorku ale nehodlá, tvrdí, že se změnil, napsala dnes agentura AP.
 

"Celé je to za mnou," prohlásil Weiner na tiskové konferenci. Tu uspořádal jen několik hodin poté, co potvrdil, že si se zmíněnou ženou vyměňoval fotografie a zprávy se sexuálním tématem. "Není pochyb o tom, že co jsem dělal, bylo špatné," dodal.
 

Na tiskové konferenci, které se po jeho boku zúčastnila i jeho manželka, připomněl, že již dříve prohlásil, že se v budoucnu jistě objeví další pikantní texty a fotografie. Weinerova manželka Huma Abedinová, dlouholetá poradkyně bývalé americké ministryně zahraničí Hillary Clintonové, uvedla, že svého muže miluje a že mu odpustila.
 


 

Nová odhalení podle AP mohou vážně ohrozit ochotu voličů zapomenout na Weinerův sexuální skandál. Nynější korespondenci zveřejnil v pondělí portál The Dirty, který se specializuje na bulvární zprávy a klevety. Identita ženy, se kterou si Weiner přes web dopisoval, zveřejněna nebyla. Dotyčná pouze uvedla, že internetový románek začal loni v červenci a trval šest měsíců.
 


Weiner musel před dvěma lety ze Sněmovny reprezentantů odejít kvůli svým intimním fotografiím, které rozeslal několika ženám. Skandál propukl, když internetové stránky konzervativního zaměření informovaly, že jedenadvacetiletá americká studentka od Weinera dostala fotku mužského rozkroku v šedém spodním prádle.
 

Kongresman nejprve popíral, že by fotografii poslal, a tvrdil, že si není jistý, zda rozkrok na snímku vůbec patří jemu. Později se ale k odeslání této fotografie - i dalších podobných jiným ženám - přiznal.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Záleží na velikosti? Tohle je průměrná délka chlapského nádobíčka
SEXUÁLNÍ REKORDY: První vibrátor, největší orgie a rekordmanka v objemu spolknutého spermatu

9 pikantních detailů, týkajících se největší mužské chlouby

Pět důvodů, proč jde muž s prostitutkou

Chcete poslat ženě fotku svého penisu? Zde jsou doporučení, kdy to radši nedělejte

tn.cz / ČTK / hmr
Reklama