Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2012
neuvěřitelná matka

Školačka (14) porodila, syna uškrtila a nacpala ho do krabice od bot

Cassidy Goodisonová
Zdroj: YouTube.com
Teprve čtrnáctiletá Cassidy zavraždila syna hned po porodu

Matka, která je sama ještě dítě, porodila miminko v koupelně za pomoci nůžek, uškrtila ho a mrtvolku v krabici hodila do špinavého prádla. Před rodiči dívka těhotenství tajila.

Teprve čtrnáctiletá Cassidy Goodisonová z Floridy popsala děsivé detaily vraždy svého novorozeného syna. Miminko tajně rodila doma v koupelně do záchodu a místo aby zavolala pomoc, vypáčila dítě ze svého těla nůžkami. Zakousla se při tom do ručníku, aby nebylo slyšet, jak křičí bolestí a také pustila naplno vodu. Pozdějším lékařským ohledáním se zjistilo, že si protrhla na pěti místech poševní stěnu.
 

Když za takto úděsných okolností čtyřkilového syna porodila, uškrtila ho. "Objala jsem mu krk rukama a držela ho tak dlouho, dokud jsem si nebyla jistá, že už nedýchá,“ uvedla podle listu Daily Mail při rekonstrukci vraždy.
 

Mrtvolku novorozeněte potom nacpala do krabice od bot a tu hodila do koše se špinavým prádlem. Chlapečka objevila po třech dnech matka Goodisonové Teresa, když uklízela v dceřině dětském pokoji.

 

 

Čtrnáctiletá nastávající matka své těhotenství před rodiči tajila a maskovala ho pytlovitým oblečením, paní Goodisonová ale tvrdí, že stejně pojala podezření a donutila dceru udělat si těhotenský test, ten ale prý dvakrát vyšel negativně.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Nechtěné těhotenství je peklo. Předejděte mu

 

Vraždu podle pitvy zcela zdravého novorozeného syna školačka vysvětlila tak, že se bála, jak by se změnil její vztah s rodiči. Cassidy bude souzena za vraždu prvního stupně a hrozí jí stejná sazba, jako kdyby byla dospělá. Trest nad ní ještě nebyl vynesen. "S něčím takovým jsem se za celých 18 let své kariéry nesetkala,“ uvedla soudkyně Donna Woodová.

 

hel TN.cz