Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2012 15:22

Skvělá zpráva! Robin Gibb z Bee Gees se probral z bezvědomí

Robin Gibb, hvězda legendárních Bee Gees, se probral z bezvědomí, do kterého upadl před týdnem. Píše to v neděli portál britské stanice BBC.

Dvaašedesátiletý hudebník ztratil vědomí poté, co po léčbě rakoviny jater a tlustého střeva dostal zápal plic.
 

U jeho lůžka na soukromé klinice v londýnské čtvrti Chelsea se střídali jeho manželka Dwina s jejich třemi dětmi i bratr Barry.
 

Barry se mladšího bratra snažil probudit zpěvem hitů Bee Gees.
 

Robinův mluvčí oznámil, že zpěvák se probral z kómatu v sobotu. "Není schopen řeči, ale dokáže přikývnout a komunikuje očima, reaguje na to, co se kolem něj děje," řekl. "Vypadá to, že jeho stav se lepší."
 

PSALI JSME:

Robin Gibb z Bee Gees bojuje s rakovinou jater!

Barry, Robin a Maurice Gibbovi založili v 60. letech v Austrálii jednu z nejslavnějších hudebních skupin Bee Gees. Svou hvězdnou kariéru odstartovali celosvětovými hity Spicks And Specks a Massachusetts. V 70. letech vládli hitparádám se skladbami k filmu Horečka sobotní noci Night Fever, How Deep Is Your Love a Stayin' Alive.
 

Skupina se několikrát rozpadla a zase dala dohromady. Po smrti Maurice Gibba, Robinova dvojčete, v roce 2003 však Barry a Robin pokračovali pouze v sólových projektech.
 

Robin Gibb pro zdravotní problémy zmeškal symfonický koncert Requiem za Titanic, což byl jeho skladatelský debut v klasické hudbě.

hop Mediafax