Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 9. 2011

SLOVENSKÝ KANIBAL: Pochutnával si i na Italkách? Prověřuje to policie

kanibal matej čurko
Zdroj: tvnoviny.sk
Kanibal Matěj Čurko

Slovenského kanibala Mateje Čurka (†42) prověřuje italská policie. Italové si chtějí ověřit, zda Čurko nesnědl nějakou ze třiceti žen, které zmizely na Apeninském poloostrově v období od ledna 2009 do května 2011, píše deník Blesk.

Italský list Corriere della Sera už dříve přišel s informací, že Matej Čurko snědl jednu Italku, která zmizela v roce 2009. Na to se prý přišlo díky korespondenci s občanem Švýcarska Markusem Dubachem, kterého podle svých plánů také chtěl zabít a sníst.

 

PSALI JSME:

Hrůzné podezření! Snědl KANIBAL ČURKO i MLADOU ITALKU?

Slovenský KANIBAL má slavného BRATRA! Ten PROMLUVIL!

 

Švýcarovi měl Čurko dokonce mailem poslat fotografii uvařených ženských ňader.

 

Podle informací slovenského tisku používal kanibal mailovou adresu s českou koncovkou .cz. Fotografie měl prý zasílat z adresy kanibm@volny.cz.

 

PSALI JSME:

Slovenský kanibal asi SNĚDL Lucii a Elenu! TOHLE MĚL V BATOHU!

Slovák - kanibal chtěl sníst Švýcara! Policie ho před tím lapila

 

Matej Čurko zemřel v květnu v košické nemocnici na následky střelného zranění. Před tím na internetu uveřejnil inzerát, v němž hledal dobrovolníky, které by mohl sníst. Na inzerát odpověděl Švýcar, který o všem informoval policii. Při zatýkání kanibal z Kysaku začal střílet a zranil policistu. Sám byl postřelen a hospitalizován v nemocnici. Lékaři jeho stav od počátku označovali za kritický.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz
Reklama