Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2011 10:13

SOUD: Michaela Jacksona zabil jeho vlastní lékař!

Porota dospěla k závěru, že smrt Michaela Jacksona zavinil jeho osobní lékař. Informuje o tom v pondělí agentura Reuters.

O tom, zda Jacksona zabil neprofesionální a nedbalý přístup lékaře Conrada Murraye nebo, zda se král popu zabil sám, jednalo sedm mužů a pět žen devět hodin.

 

Podívejte se na videoklip Thriller

 

 

PSALI JSME TAKÉ:

TO MUSÍTE SLYŠET: Jackson před smrtí blouzní o Praze! VIDEO

 

Před oznámením rozsudku zaplavili prostranství před vrchním soudem v Los Angeles Jacksonovi fanoušci. Někteří drželi fotografie svého idolu, jiní plakáty s hesly. Na jednom z plakátů bylo napsáno „Doktor Murray je vrah“, na druhém „Vinen“.
 

Podívejte se na reportáž z jednoho ze soudních stání: 

 

 

Přesně takový rozsudek v pondělí oznámila porota.

 

Murrayovi teď hrozí za neúmyslné zabití až čtyři roky.

Michael Jackson zemřel 25. června 2009 na akutní předávkování sedativem Propofol, které se používá před operací při narkóze. V krvi měl ještě další léky na spaní.

 

Před soudem v Los Angeles vypovídalo celkem 49 svědků, 33 z nich předvolala žaloba, 16 obhajoba. Jejich výpovědi byly protichůdné. Výslechy zabraly třiadvacet dnů.

 

PSALI JSME TAKÉ:
Michael Jackson: UMÍRAL s dětskou PANENKOU a mezi NEPOŘÁDKEM!

 

Žalobce David Walgren vylíčil Murrayho jako doktora, který způsobil smrt krále popu hrubou nedbalostí: podával mu v jeho rezidenci silné anestetikum, aniž by měl po ruce potřebné přístroje. Zdravotní stav pacienta proto neměl pod kontrolou.

 

Murrayův obhájce Ed Chernoff upozorňoval, že Jackson trpěl závislostí na tišících lécích, bral je i bez toho, aby o tom lékaře informoval.

TN.cz
Reklama