Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 7. 2012
děsivá šikana

Spolužáci nutili chlapce spáchat sebevraždu. Nakonec se opravdu zabil

Tyrani každý den nutili svého spolužáka, aby se pokoušel o sebevraždu. Nakonec to už neunesl a opravdu se zabil skokem z mrakodrapu. Škole teď vyhrožují bombovými útoky.

Spolužáci chlapce mlátili na toaletách a nutili ho jíst mrtvého vrabce nebo včely. Pro tyrany musel krást v obchodech a půjčovat si peníze od kamarádů. Dokonce ho i opakovaně nutili, aby se pokoušel zabít. A pak se opravdu zabil. Skočil z budovy v Otsu v centrálním Japonsku, která má na kontě nejvyšší počet sebevražd na světě.

 

Škole přišel dopis, ve kterém vyhrožují bombovým útokem, pokud se učitelé veřejně neomluví. Pisatel se totiž domnívá, že škola neudělala dost, aby šikaně zabránila. A na tom něco bude. Učitelka totiž o problému věděla a ignorovala ho nebo to dokonce považovala za vtip.

 

Další dopisy vyhrožují útokem i na budovy místní vlády a police. Kdo za nimi stojí, není známo, informoval sever Daily Mail.

 

[IMAGEBOX_928360]Každé třetí dítě se už setkalo se šikanou! Nejstrašnější případy
[IMAGEBOX_928360]

 

Rodiče se teď soudí se studenty, jejich rodiči a místní vládou. Požadují po nich v přepočtu 19 milionů korun. Vláda popírá, že by chlapcova smrt byla přímým důsledkem šikany. Žádný dopis na rozloučenou nezanechal.
 

anš TN.cz