Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.10. 2011 08:54

RODINA VRAHŮ! Příbuzný sériového zabijáka ROZSEKAL MLADÍKA (17) SEKEROU

Mladý příbuzný známého australského sériového vraha Ivana Milata se přiznal k vraždě chlapce. Informuje o tom v pondělí agentura AFP.

Mladík, jehož jméno ani příbuzenský vztah k Milatovi Australané nezveřejnili, byl obviněn z vraždy sedmnáctiletého Davida Auchterlonieho, jehož rozsekané a částečně spálené tělo našli loni v listopadu v lese Belango, který leží v Novém Jižním Walesu. Právě tam své oběti schovával i Milat.


Mladík, jak se uvádí ve spisech soudu pro mladistvé v Campbelltownu, svým přátelům po zabití chlapce řekl, že udělal totéž, co jeho rodina. Jeho slova byla nahrána na mobilní telefon.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SÉRIOVÝ VRAH je vinen! Zabil 11 žen


„Znáte moje příjmení. Víte, čím se proslavila moje rodina? Minulou noc jsem někoho zabil,“ řekl den po Auchterlonieho vraždě.


„V jednu chvíli se mi zasekla sekera, takže jsem ho musel kopat zezadu do hlavy, abych ji uvolnil,“ zaznívá dál na nahrávce.


Osudné noci se s ním Auchterlonie a dva další mladíci vydali do Belanga. Tam Auchterlonieho obvinil z toho, že ostatním pověděl o krádeži, kterou spáchal. Přinutil ho lehnout si na zem obličejem dolů. „Pohni se a useknu ti hlavu,“ vyhrožoval mu následujících deset minut.

 

PSALI JSME:

V New Yorku řádí MASOVÝ VRAH

 


Poté je na záznamu slyšet zvuk, jak se sekera zatnula do těla oběti.


Mladíkův neslavně proslulý příbuzný si odpykává trest za sedm vražd, z nichž byl usvědčen v roce 1996. Zabil dva Brity, tři německé turistky a dva Australany. Pitvy ukázaly, že Milat své oběti opakovaně bodal, bil, škrtil nebo do nich střílel. Rozčtvrcená těla obětí byla nalezena v mělkých hrobech v lese mezi městy Goulburn a Sydney.

tn.cz / Mediafax
Reklama