Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.11. 2013 10:46
spor o dítě

Hororové video: Těhotná (24) mlátí miminko v břiše KLADIVEM! Zbláznila se?

Zdroj: YouTube.com

Zbývá jí jen několik týdnů do porodu, ona se mlátí do břicha kladivem, protože " už chce porodit". Šílené video natočil otec dítěte, který chce, aby jí ho úřady odebraly.

Video, na kterém se Heather Thorpe (24) silně bije kladivem do břicha ve vysokém stupni těhotenství, pořídil její bývalý přítel Sean Hanlon (26). K tomu, že ho zveřejnil, ho vede snaha, aby úřady malého syna, který naštěstí šílené zacházení své matky přežil, ženě odebraly. Sám přitom netuší, jestli je vůbec chlapcovým otcem.

 

K jeho zděšení ale, když video ukázal policii, ta se tím odmítla zabývat. "Kdyby někdo natočil, jak žena mlátí kladivem dítě, okamžitě by jí nasadili želízka. Podle mě je tohle totéž," řekl listu Daily Mail.
 

 

Video pořídil, když Heather vzala kladivo a řekla, že její dítě vydrží všechno a aťt se dívá. Chlapeček se naštěstí narodil naprosto zdravý a bez jakéhokoli postižení či zranění. Přesto o něj má Sean obavy, pokud zůstane v rukách jeho bývalé přítelkyně.

 

"Byli jsme spolu rok. Ani netuším, jestli je Jonathan můj syn, ale myslím, že není v dobrých rukách. Tohle video jsem pořídil, aby mi lidé věřili, že Heather není normální," řekl Sean.
 


 

hel tn.cz / gar