Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2014 13:11
strašná tragédie

70 stupňů Celsia! První VIDEO z místa, kde otec nechal "UVAŘIT" dceru (3) v autě

Zdroj: TV Nova

Otec nechal svou tříletou dceru omylem v autě. Zapomněl ji vyložit ve školce, auto zamkl a šel do práce. Kvůli vedru bylo v autě 70 stupňů Celsia. Holčička v něm zemřela.

K neštěstí došlo v polském městě Rybnik. Otřesnému případu se věnují všechna polská média. Objevily se i fotografie zdrceného otce, jak sedí ve svém červeném fordu a pláče. 

 

Čtyřicetiletý Krzysztof S. měl vysadit malou dceru Oliwii ve školce, v horku ji ale zapomněl vzadu v sedačce. Na parkoviště se vrátil až po osmi hodinách po šichtě v práci.
 

Tříletá dívka neměla šanci v autě přežít. Bylo opravdu extrémní vedro. Ve vozidle prý bylo až 70 stupňů Celsia. Auto stálo celý den na přímém slunci.

 

 

Tatínek se vrátil k vozu až ve čtyři odpoledne, holčička se v autě pekla několik hodin. Když uviděl, co se stalo, zhroutil se a nebyl schopen vypovídat. Oliwii se pokusil resuscitovat, ale marně. K autu později dorazila i matka holčičky. "Vůbec se nechtěla vzdát jejího tělíčka. Křičela, plakala a zzoufale ji svírala v náručí," popsal svědek. Případ vyšetřují kriminalisté.  Rodiče, prarodiče i jedenáctiletý bratr Oliwie se zhroutili.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Nechutnost a zvrácenost: Matka mumifikovala 2 roky své dítě kvůli penězům

Zvířata trpí vedrem víc než lidé. TIPY, jak jim pomoci
10 praktických rad jak je přežít vedro ve zdraví a bez kolapsu

Pozor na pitný režim! Může i za špatnou náladu, nesoustředěnost a deprese

sta TN.cz