Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2011 19:05

TYHLE OBRÁZKY VÁM VŽENOU SLZY DO OČÍ! Záchrana 1000 psů, kteří měli skončit na talíři

Thajské úřady zachránily 1011 psů uvězněných v malých klecích. Pašeráci chtěli dostat zvířata do restaurací ve Vietnamu a Laosu, píše v sobotu agentura AFP.

Policie zastavila během čtvrteční operace na severovýchodě Thajska u hranic s Laosem čtyři nákladní vozidla, na kterých byly naskládány bedny se psy. Když pašeráci zjistili, že je policie sleduje, začali bedny shazovat z vozidel. Někteří psi přežili a utekli, 119 jich pád z automobilu na silnici nepřežilo.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

 

Dva Thajci a jeden Vietnamec byli obviněni z pašování a nelegální přepravy zvířat. "Maximální možný trest je jeden rok vězení a pokuta ve výši až 20 tisíc bátů (11 500 korun)," uvedl policejní kapitán Prawat Pholsuwan.

 

ČTĚTE TAKÉ

Brutální zloděj zabodl psovi do oka nůž

 

 

 

Zachránění psi, kteří měli skončit na talíři ve vietnamských a laoských restauracích, byli převezeni do útulku. Obchodníci se zvířaty, kteří sbírají zatoulané psy v malých thajských vesnicích, dostanou ve Vietnamu podle policie 33 dolarů (560 korun) za jednoho psa.

tn.cz / Mediafax

Diskuze

16.8. | 13:56 Václav Špičák
0
Náhlasit nevhodný komentář
A pak si něco dejte v asijské restauraci.
16.8. | 13:54 Václav Špičák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já se přiznám, že jsem zatím jedl pouze býčí žlázy a docela bych chtěl zkusit Vaše(coen).
15.8. | 11:57 Jiří Radosta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem psa sice nikdy nejedl, ale rád bych to zkusil. A pokud tu o mě někdo napíše něco nelichotivého tak si může trhnout nohou. Takovej ind taky má smůlu když mi tu žereme krávy, a oni je uctívaj. :-D
15.8. | 10:07 Jan Vanta
0
Náhlasit nevhodný komentář
arabislan: Nikdo tě nenutí žít v jednom státě se sviněma, tak jestli se ti tu s námi nelíbí tak si sbal turban a upaluj zpět domů ale raději to vem na kole ať při tom nepovraždíš tisíce nevinných lidí.
14.8. | 19:04 viam
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chudáci, jsou tam naskládaní jak u nás slepice. Samozřejmě, že to odsuzujem, tady máme psy za mazlíčky. A nemyslete, že u nás psy asiaté nežer.ou. V čínské restauraci to kuřecí maso nějak divně chutná .......
14.8. | 10:38 arabislam
0
Náhlasit nevhodný komentář
A co vy svine zerete nas zakazane maso z prasat? Zaslouzite byt misto tech psu a prestante nadavat Vietnamcum
14.8. | 10:34 broucek55
0
Náhlasit nevhodný komentář
všichni psi co se toulají a nemají co do huby jednoduše uspat na věčnost už i tak je to tu samej pes a samé ho..
14.8. | 08:03 novack17
0
Náhlasit nevhodný komentář
Lidi uvědomte si jak to bylo dříve,když v každé vsi byl obecní ras,útulky nebyly,státní kasu to nestálo miliardya chlapi si jednou za čas udělali pěknej večer.
13.8. | 23:29 bongano
0
Náhlasit nevhodný komentář
zacotomame.tak ty to asi změníš,mudrlante :-))
13.8. | 23:11 luda323
0
Náhlasit nevhodný komentář
Koukám a nestačím se divit. Jak můžete odsuzovat lidi žijíci v jiném světě a kultuře za to co tam jí po mnoho generací? Vzpomeňte na dobu nedávnou na našich vesnicích a městech. Kdo byl ras a co dělal? V asii se pes jí odjakživa , stejně jako u nás vepřové . Na co si hrajete? Tady děláte fajnovky a ...